BRAUN Silk-expert PRO PL5154 IPL

1×1 ks, IPL epilátor

Značka: BRAUN

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5154 zabezpečí dlhodobú redukciu chĺpkov. Senzor Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™) automaticky optimalizuje intenzitu zábleskov podľa odtieňa pokožky.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

449,89
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN Silk-expert PRO PL5154 IPL 1×1 ks, IPL epilátor

X63761

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5154 kĺzavý a presný režim 400 000 zábleskov 10 stupňov intenzity Presný a štandardný kryt v balení Technológia SensoAdapt™ technology Viditeľné zníženie rastu chĺpkov až na 6 mesiacov¹ Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™) Odtiene pokožky sa líšia, preto senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™, s UV filtrom) nepretržite sníma vašu pokožku a automaticky prispôsobuje intenzitu každého záblesku na rôznych častiach tela. ² Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden. Viditeľné výsledky až do 6 mesiacov¹

Najlepší výkon vo svojej triede na viditeľnú redukciu chĺpkov už za 4 týždne, ktorá pretrváva až 6 mesiacov¹. Na sledovanie prvých výsledkov a dosiahnutie dlhodobo hladkej pokožky používajte prístroj raz za týždeň počas 1 mesiaca. ¹Rast chĺpkov je redukovaný o 74 % po 12 týždňoch ošetrovania – hodnota kombinovaná pre ošetrenie bikini oblasti a nôh. V jednotlivých prípadoch sa výsledky môžu líšiť. Senzor Skin Senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™) nepretržite sníma odtieň vašej pokožky 80-krát za sekundu a automaticky upraví úroveň intenzity na zabezpečenie dokonalej rovnováhy.

Dôkladný od hlavy po päty Tento IPL epilátor je vybavený presným krytom na menšie a citlivé oblasti, ako sú oblasti tváre a bikín, a štandardným krytom ideálnym na podpazušie. Hladká pokožka aj na citlivých miestach Dva režimy citlivosti dotykom tlačidla prispôsobia intenzitu svetla na dlhodobo hladkú pokožku aj na citlivých miestach. Ideálne aj pre neskúsených používateľov. Menej vynechaných miest Silk-expert Pro 5 je IPL epilátor na trhu³ – bliká každú 0,5 sekundu.

Nepretržité, vysokorýchlostné záblesky umožňujú jednoduché kĺzanie po pokožke a menej vynechaných miest. ³ Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden. 10 úrovní intenzity Silk-expert Pro 5 rozpozná aj tie najmenšie odchýlky v odtieni pokožky na rôznych častiach tela vďaka 10 úrovniam intenzity. Tým zabezpečí rovnováhu výkonu na dlhotrvajúce výsledky v pohodlí domova.

Skonštruovaný na dlhú životnosť Silk-expert Pro 5 je navrhnutý na 400 000 zábleskov, ktoré sa rovnajú 22 rokom ošetrovania celého tela*. Má výkon až 6 J/cm² – to je rýchly spôsob, ako dosiahnúť dlhodobo hladkú pokožku * Nejedná sa o záruku na životnosť prístroja. Zistite, či je IPL epilátor pre vás vhodný IPL epilátor Braun je vhodný na rôzne odtiene pokožky od svetlých až po stredne tmavé, s chĺpkami od prirodzenej blond po tmavohnedú alebo čiernu. Technológia IPL je najmenej vhodná na veľmi blond, červené, šedivé alebo biele chĺpky, kde je menej melanínu na zachytenie svetla.

Záruka vrátenia peňazí 90 dní Braun

Nakupujte darčeky úplne bez rizika vďaka garancii vrátenia peňazí!

Ďakujeme vám, že ste zvolili prvotriednu kvalitu a výkon od Braun. Kúpili ste výrobok prémiovej kvality či už pre seba, alebo pre svojich blízkych. Výrobky Braun majú perfektný dizajn a vysokú kvalitu, ktorá zaručuje dlhoročné používanie. Sme si istí, že naše výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, napriek tomu chápeme, že každý má svoje potreby a svoje očakávania. Pokiaľ dôjde k situácii, že nie ste s výrobkom Braun zakúpeným v období platnosti akcie spokojní, máte možnosť ho do 90 dní od dátumu nákupu vrátiť. Výrobok vráťte v originálnom obale spolu s vyplneným formulárom na adresu uvedenú nižšie a my vám vrátime cenu, za ktorú ste výrobok zakúpili.

1. Do tejto propagačnej akcie 90 dní záruka vrátenia peňazí sú zaradené nižšie uvedené výrobky Braun distribuované usporiadateľom na území Slovenskej republiky a zakúpené od 01. 07. 2023 do 30. 06. 2024. (kategória výrobku je vždy uvedená na obale):

  • pánske holiace strojčeky Series 9, Series 8, Series 7, Series 6 a Series 5
  • pánske zastrihovače fúzov BT Series 7, BT Series 9
  • pánske multifunkčné zastrihávače MGK Series 7
  • epilátory Silk-épil 9 Flex, Silk-épil 9, Silk-épil 7 a Silk-épil 5
  • dámske tvárové epilátory s čistiacou kefkou FaceSpa Pro
  • výrobky na dlhodobé zníženie rastu chĺpkov Silk-expert IPL

2. Vrátený tovar musí byť kompletný a nepoškodený, zabalený v pôvodnom obale a musí byť priložený originálny doklad o kúpe s vyznačeným dátumom nákupu (kópia sa nedá uznať).

3. Požiadavka na vrátenie peňazí musí byť uplatnená prostredníctvom formulára na stránkach https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee , a vyplnený formulár zaslaný spoločne s výrobkom na adresu:

Idea Element s.r.o
Trnavská 86
04011 Košice
Slovensko 

4. Požiadavka na vrátenie peňazí bude spracovaná najneskôr do 28 dní od dátumu prijatia výrobku, a to poukázaním na bankový účet udaný spotrebiteľom.

5. Predpokladom pre vrátenie peňazí je dodržanie podmienok uvedených v pravidlách tejto akcie a udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov spoločnosti Orbico a ritual.

Usporiadateľ akcie: Ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady, Česká republika 

Organizátor akcie: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, ČR, tel .: + 420 221 804 335, e-mail: spotrebitel.im@pg.com

Úplné znenie oficiálnych pravidiel propagačnej akcie a formulár k stiahnutiu je k dispozícii na internetovej stránke www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee

* Platí iba na vybrané modely. Predajca si vyhradzuje právo podmienky akcie zmeniť či akciu ukončiť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné znenie pravidiel tejto akcie nájdete na adrese https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.