BRAUN S6 1200s Red

1×1 ks, holiaci strojček

Značka: BRAUN
Pánsky elektrický holiaci strojček Braun Series 6 má dermatologicky testovanú výkyvnú hlavu SensoFlex s čepieľkami SensoFoil, ktorá umožňuje jednoduchú adaptáciu pre tesný kontakt s pokožkou, a pritom k nej zostáva šetrná.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

144,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN S6 1200s Red 1×1 ks, holiaci strojček

X44482

Pánsky holiaci strojček Braun Series 6 1200s Red sa môže pochváliť 3 holiacimi elementmi (okolo stredového zastrihávača hrebienok MicroComb). 24000 priečnych strihov za minútu zabezpečí rýchly a perfektný výsledok. 1 hodina nabíjania umožňuje 50 minút prevádzky (Li-Ion batéria). K dispozícii je aj 5 minútové rýchlonabíjanie. Wet&Dry - strojček je možné používať na sucho aj na mokro. EasyClean systém – prepláchnutie cez otvor medzi rukoväťou a holiacou hlavou. Systém EasyClick umožňuje ľahké vymieňanie nástavcov namiesto holiacej hlavy. Strojček je akreditovaný dermatológmi. V balení sa nachádza holiaci strojček, precízny zastrihávač a nabíjací kábel.

  • Elektrický holiaci strojček sa SensoFlex: dermatologicky testovaná výkyvná hlava sa prispôsobí tak, aby obmedzila tlak na pokožku a šetrila ju.
  • Brity SensoFoil sú navrhnuté tak, aby boli pokožke čo najbližšie a umožňovali komfortné oholenie.
  • Lítium-iónová batéria pre až 3 týždne holenia (50 min). 5 minút rýchleho nabíjania pre jedno oholenie.
  • 100% vodotesný elektrický holiaci strojček pre holenie na mokro aj na sucho. Vrátane presného zastrihávača fúzov a kotliet.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.