BRAUN MBMGK5 Designová edice

1×1 kus

Značka: BRAUN
Motor s technológiou AutoSense sa prispôsobí aj tej najhustejšej brade. Nože ostanú ostré počas celej doby životnosti. Pomocou nastaviteľných duálnych hrebeňov si vlasy môžete zastrihávať na presne želanú dĺžku od 0,5 do 21 mm. Na plné nabitie vydrží zastrihávač v prevádzke až 100 minút, k dispozícii je aj 5 minútové rýchlonabíjanie na 1 použitie.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
78,59
Doprava zadarmo

O produkte

X52671

Sada pánskeho zastrihávača fúzov a vlasov BRAUN MGK5 z dizajnovej edície je všestranný prístroj pre zastrihávanie, tvarovanie a štýlovú úpravu fúzov v 13 dĺžkových nastaveniach, ale aj pre zastrihávanie vašich vlasov a hladké oholenie mini planžetovým holiacim strojčekom.

Zastrihávač Braun MGK5 je všestranný prístroj pre zastrihávanie, tvarovanie a štýlovú úpravu fúzov v 13 dĺžkových nastaveniach, ale aj pre zastrihávanie vašich vlasov a hladké oholenie mini planžetovým holiacim strojčekom. Lítium-iónová batéria pre až 100 minút zastrihávanie. 5 minút rýchleho nabíjania pre jedno zastrihávanie. Už žiadna preriedené miesta: motoriek tohto zastrihovača fúzov s technológiou Autosense sa presne prispôsobuje hustote vašich fúzov. Súčasťou balenia je: 6v1; 1 × zastrihávač 1 × cestovné puzdro dizajnovej edície 1 × precízne zastrihávač 4 × hrebeň pre presné zastrihávanie 1 × Smart Plug


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.