BRAUN FS1000

1×1 kus

Značka: BRAUN

Mini depilátor BRAUN strihá jemné chĺpky tesne pri pokožke a zanecháva tak tvár dokonale hladkú a rovnomerne upravenú. Nechýba Smartlight osvetlenie pre dosiahnutie dokonalých výsledkov. V balení sa nachádza uzáver pre hygienické uskladnenie depilátora, čistiaca kefka a 1x AA batéria.

27,19
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN FS1000 1×1 kus

X52669

Hlavný popis produktu

Depilátor na tvár BRAUN FS1000 Mini sa postará o rýchle a jemné odstraňovanie chĺpkov kedykoľvek a kdekoľvek.

Osvetlenie smartlight 

Zabudované inteligentné osvetlenie Smartlight rozpozná a odstráni aj tie najjemnejšie chĺpky. Výsledkom bude hladká a rovnomerne upravená tvár.

Jednoduché používanie aj na ťažko dostupných miestach

Odstraňovanie chĺpkov z oblasti nad hornou perou, brady a líc nikdy nebolo jednoduchšie. Rotačný systém tohto depilátora na tvár presne kopíruje líniu pokožky, vďaka čomu je aj depilácia pod ťažko dostupnými uhlami rýchla a účinná.

 Šetrný voči pokožke

Doprajte si šetrné a bezpečné odstraňovanie chĺpkov s rotačným holiacim systémom a ochrannou fóliou na lepší komfort pokožky.

 Jednoduchšie líčenie

Tento depilátor na tvár strihá chĺpky tesne pri pokožke a vyhladzuje tak pleť, na ktorú sa následne mejkap nanáša veľmi ľahko. Po depilácii sa vám mejkap podarí naniesť naozaj precízne a rovnomerne.

 

Prekvapivo malý, prekvapivo účinný

Miniatúrna veľkosť je ideálna na prenášanie a použitie na cestách. Zmestí sa do kabelky alebo peňaženky a môžete ho tak použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Minimalistický dizajn

Kompaktný tvar minidepilátora umožňuje jednoduché a diskrétne použitie vždy, keď potrebujete rýchlu úpravu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.