Braun Exactfit 1 Bua 5000 Euv1am, Ramenný Tlakomer, Čierny

1×1 ks, ramenný tlakomer

Značka: BRAUN

Braun ExactFit 1 je moderné zariadenie s pokročilou technológiou. Tlakomer sa vyznačuje vysokou presnosťou merania - čo sa rovná presnosti meraní vykonávaných metódou auskultácie pomocou mechanických sfygmomanometrov kvalifikovaným zdravotníckym personálom.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

45,79
Doprava zadarmo

O produkte: Braun Exactfit 1 Bua 5000 Euv1am, Ramenný Tlakomer, Čierny 1×1 ks, ramenný tlakomer

X65340

Hlavný popis produktu

Presnosť potvrdená klinickými testami. Profesionálna presnosť prístroja, klinicky potvrdená a schválená ESH (European Society of Hypertension). Intuitívne ovládanie. Jednoduché a intuitívne ovládanie jedným tlačidlom. Tlačidlo slúži na zapnutie, vypnutie a spustenie merania. Univerzálna manžeta. Tlakomer je dodávaný s univerzálnou manžetou od 22 do 42 cm. Hodí sa pre väčšinu pacientov. Pamäť posledného merania. Pamäťová funkcia posledného výsledku merania tlaku uľahčuje denné sledovanie zmien. Veľký, čitateľný LCD displej aj pre zrakovo postihnutých.

Vhodný pre osoby so zrakovým postihnutím. Výsledok merania je viditeľný aj z diaľky. Aplikácia Braun Healthy Heart. Aplikácia Braun Healthy Heart vám umožní kontrolovať výsledky krvného tlaku v priebehu času (manuálne zadané údaje). Presné meranie s Braun ExactFit™ 1. Ramenný tlakomer Braun ExactFit 1 poskytuje pohodlné a presné vlastné monitorovanie krvného tlaku.

Tlakomery Braun, schválené Európskou spoločnosťou pre hypertenziu, ponúkajú klinicky overenú presnosť, ako sa preukázalo v mnohých štúdiách. Toto ľahko použiteľné zariadenie má pokyny na meranie tlaku vytlačené priamo na manžete a má veľký displej pre ľahké čítanie.

Technické špecifikácie:

-Presnosť: +/- 3 mmHg.

- Štandardná manžeta na ruku od obvodu 22 cm do 42 cm.

- Rozsah merania tlaku: 0 - 299 mmHg.

- Rozsah merania pulzu: 40 - 199 úderov za minútu.

Balenie obsahuje: -tlakomer, -manžetu 22 - 42 cm, -4 batérie typu AA, -používateľskú príručku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.