Bonikka hasičská stanica s prilbou a príslušenstvom

1×1 ks, hasičská stanica

Značka: BONIKKA

Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Jednoduchá bábika bez špeciálnych funkcií, bateriek a príslušenstva neobmedzuje detskú fantáziu a dáva dieťaťu najväčší priestor na sebavyjadrenie. Príjemná mäkučká bavlna, precízna ručná práca, kvalitné vypracovanie.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
63,79
Doprava zadarmo

O produkte: Bonikka hasičská stanica s prilbou a príslušenstvom 1×1 ks, hasičská stanica

X019768

Hlavný popis produktu

Bonikka hasičská stanica určite poteší malých hasičov a hasičky. Detičky budú nadšené zo všetkých premyslených detailov, ktoré v sebe ukrýva. Hasičská stanica otvára dvere nekonečnej kreativite prostredníctvom hrania rolí. Okrem fantázie pomáha zlepšiť motorické zručnosti dieťaťa, návyky pri rozprávaní príbehov a iné fyzické, ako aj kognitívne zručnosti.

Vo vnútri stanice dieťa nájde látkové bábiky hasiča a hasičského psa, drevené autíčko, pískací hasiaci prístroj, šuštiaci plameň ohňa, dopravný kužeľ a hasičskú hadicu.

Vo vnútri je navyše štýlová látková hasičská čiapka, ktorá je bezpečná a pohodlná aj pre batoľatá. Hasičskú stanicu si môžu detičky vziať kamkoľvek so sebou. Obsah stanice jednoducho zazipsujú a môžu ju preniesť za úchytku do parku, aj ku kamarátom.

Obsah hasičskej stanice:
• Hasičská čiapka pre detičky
• Látkové bábiky hasiča a hasičského pes
• Drevené hasičské autíčko
• Pískací hasiaci prístroj
• Látkový šuštiaci plameň ohňa
• Látkový dopravný kužeľ
• Odlepujúca sa hasičská hadica zvonku domčeka

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Veľkosť: cca 25 cm x 20 cm x 18 cm.

Zloženie: Výrobok je vyrobený zo 63 % polyesteru a 37 % bavlnenej tkaniny, drevené predmety sú vyrobené z kaučukového dreva a výplň tvorí 100 % recyklované polyesterové vlákno.

Údržba: Všetky mäkké hračky perte ručne. Domček utrite do čista navlhčenou handričkou. Žiadne časti neprať, nebieliť, nesušiť v sušičke, nežehliť ani chemicky čistiť.

Tento produkt je v súlade s európskymi normami EN71 a US ASTM F963.

Všetky Bonikka produkty sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.