Bonikka domček pre bábiky s dreveným nábytkom

1×1 ks, domček pre bábiky

Značka: BONIKKA

Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Jednoduchá bábika bez špeciálnych funkcií, bateriek a príslušenstva neobmedzuje detskú fantáziu a dáva dieťaťu najväčší priestor na sebavyjadrenie. Príjemná mäkučká bavlna, precízna ručná práca, kvalitné vypracovanie.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
91,49
Doprava zadarmo

O produkte: Bonikka domček pre bábiky s dreveným nábytkom 1×1 ks, domček pre bábiky

X019769

Hlavný popis produktu

Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Keďže malé deti ešte nevedia vyjadriť svoje emócie slovami, často ich vyjadrujú práve prostredníctvom hry s bábikami, kam prenášajú kúsok svojho vlastného sveta.

Nádherný Bonikka látkový domček pre bábiky s dreveným nábytkom a roztomilou látkovou bábikou je ideálny na hranie so súrodencami alebo kamarátmi. Bábiku so zariadením ľahko detičky schovajú do domčeka a vďaka praktickej úchytke si ho môžu vziať kamkoľvek so sebou. Domček sa predáva rozložený, takže si dieťa užije veľa zábavy pri jeho rozbaľovaní a skladaní.

Domček je krásne dekorovaný. Vo vnútri nájdete scénu z farmy so zvieratkami, okno so závesom, zrkadielko pre bábiku a z vonkajšej strany otvárajúce sa červené dvere a oblečenie visiace na šnúre.

Bonikka domček pre bábiky otvára dvere nekonečnej kreativite prostredníctvom hrania rolí. Okrem fantázie pomáha zlepšiť motorické zručnosti dieťaťa, návyky pri rozprávaní príbehov a iné fyzické, ako aj kognitívne zručnosti.

Obsah domčeka:
• Krásna malá látková bábika v šatách
• Drevená posteľ, komoda, 3 sedačky a stolík

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Veľkosť: cca 28 cm x 20 cm x 23 cm.

Zloženie: Domček pre bábiky je vyrobený z 90 % bavlny a 10 % polyesteru a hrubej lepenky vo vnútri stien. Nábytok je vyrobený z ekologického kaučukového dreva.

Údržba: Utrite do čista navlhčenou handričkou. Neprať, nebieliť, nesušiť v sušičke, nežehliť ani chemicky čistiť.

Všetky Bonikka produkty sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.