BONECO - H300 HYBRID Čistič a zvlhčovač vzduchu

1×1 ks, čistič vzduchu

Značka: BONECO

Čistič vzduchu so zvlhčovačom je kombináciou komplexnej starostlivosti o vzduch v interiéri. Základné ovládanie hybridného prístroja umožňuje otočný regulátor výkonu, ďalšie rozšírené funkcie prístupné cez šikovnú (smart) aplikáciu Boneco.

235,99
Ušetríte 27%

Pôvodná cena:  322,99 €  ·  zľava 87,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 321.99 €

Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: BONECO - H300 HYBRID Čistič a zvlhčovač vzduchu 1×1 ks, čistič vzduchu

X41645

Hlavný popis produktu

Pohodlná manipulácia, vysoký výkon a jednoduché čistenie - to sú vlastnosti modelu HYBRID H300.

Zodpovedne sa postará sa o ideálnu vlhkosť v interiéri. Inovatívny integrovaný filter zároveň čistí vzduch v miestnosti a zmierňuje nepohodlie pre osoby s alergiami. Vďaka integrovanému senzoru tento pomocník okamžite a automaticky nastaví zvlhčovací výkon. HYBRID H300 poskytuje skutočnú pohodu vo vašom dome!
Základné ovládanie prístroja umožňuje otočný regulátor, všetky ďalšie funkcie sú dostupné prostredníctvom aplikácia BONECO.

BONECO aplikácia pre smart zariadenia
Poskytuje k dispozícii ďalšie funkcie hybridného prístroja: jednoduché nastavenie požadovanej vlhkosti, pri ktorej sa cítite najlepšie a H300 sa postará o zvyšok. Nezáleží na tom, čo si želáte: vyššiu vlhkosť v chladných zimných mesiacoch, čistý vzduch počas peľovej sezóny alebo oboje – H300 dokáže poskytnúť presne to, čo potrebujete. Vyberte si v aplikácii režim (hybrid, čistič, zvlhčovač), ktorým chcete zlepšiť kvalitu vzduchu. Okrem toho sú pre výber k dispozícii rôzne profily: profil SLEEP podporuje pokojný spánok v noci a BABY vytvára príjemné podmienky, zatiaľ čo vaše dieťa sníva. Vďaka integrovanému zásobníku na vonné oleje môžete naplniť svoj domov svojou obľúbenou vôňou.

Jednoduchá údržba a čistenie
Okrem pohodlnej prevádzky dizajnéri uvažovalo aj nad jednoduchom a ľahkom čistení – väčšina častí sa dá ľahko umývať v umývačke riadu a tým šetrí časovo náročné ručné čistenie.

Moderný dizajn
S elegantným a moderným dizajnom sa model H300 hodí do každej obývačky alebo kancelárie, kde zaujme svojím vysokým výkonom.

Prednosti produktu
• 3-v-1 hybridný prístroj: voľba medzi prevádzkou ako zvlhčovač, ako čistič alebo oboch súčasne
• Prirodzené zvlhčovanie vzduchu vysokokapacitnou odparovacou vložkou na zlepšenie celkovej pohody
• Neuveriteľne ľahké čistenie vďaka komponentom vhodným na umývanie v umývačke riadu alebo práčke
• BONECO aplikácia ponúka intuitívne užívateľské ovládanie a navigáciu
• Meranie a regulácia vlhkosti vzduchu v reálnom čase

Popis systému HYBRID
Ak sa cítite mimoriadne dobre v interiéri, môže to byť spôsobené profesionálnou úpravou vzduchu, ktorú poskytujú výrobky od spoločnosti BONECO healthy air. Je to preto, že poskytujú výrazné zvýšenie čistoty vzduchu v interiéri, ako aj priaznivú vnútornú vzdušnú klímu. Optimálne zvlhčený a vyčistený vzduch v interiéri nielen pozitívne ovplyvňuje vašu pohodu, ale aj zdravie.

V závislosti od požiadaviek užívateľa môže byť systém HYBRID použitý ako zvlhčovač, čistič vzduchu alebo kombinácia oboch. Trvalý predfilter zachytí poletujúce úlomky vlasov a chlpov zvieracích miláčikov, domáci prach a iné väčšie nečistoty. Následný filter zachytí takmer všetky vírusy a absorbuje nepríjemné pachy. Na záver odparovacia vložka zaistí optimálne prirodzené zvlhčenie vzduchu.

Vlastnosti pre ideálnu vlhkosť vo vašich miestnostiach. Počas zvlhčovania sa zvyškové prachové častice "zmývajú" zo vzduchu. Čistička vzduchu a zvlhčovač s rotujúcou plastovou odparovacou rohožou zaisťuje absolútne odparenie vody bez odparenia sa vápenatých častíc. Prístroj disponuje digitálnym displejom, pomocou integrovaného senzora meria kvalitu vzduchu v reálnom čase a automaticky upravuje zvlhčovací výkon. H300 zmierňuje nepríjemné pocity u alergikov a zabezpečuje skutočnú pohodu.

Detaily produktu
• Prirodzené zvlhčovanie v kombinácii s vysoko výkonným HEPA filtrom na zlepšenie celkovej pohody
• Nízka spotreba elektrickej energie
• Automatické vypnutie, keď je vanička na vodu prázdna (červená LED AUTO)
• Pohodlná manipulácia vďaka priamemu naplneniu vaničky na vodu
• Jednoduché ovládanie v režime „hybrid“: pomocou ovládacieho otočného regulátora nastavenie 6 úrovní výkonu pre optimálnu vlhkosť a čistotu
• Ďalšie funkcie dostupné pomocou aplikácie BONECO: preddefinované profily (AUTO, SLEEP, BABY) s optimálnou úrovňou relatívnej vlhkosti, zapnutie / vypnutie časovača, detská poistka, pripomienka na výmenu filtra
• Vysoko kvalitné komponenty s dlhou životnosťou
• Zásobník pre použitie éterických olejov
• Kompaktný dizajn s jednoduchou eleganciou


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.