Bluetooth slúchadlá Camry CR 1178

Značka: CAMRY

Bluetooth slúchadlá Camry CR1178 s redukciou šumu majú zvuk vysokej kvality a skvelý zvuk

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Bluetooth slúchadlá Camry CR 1178

87a6b3cf-197f-4a15-83a7-dd00ecaa9a9f

Hlavný popis produktu

Bluetooth slúchadlá Camry CR1178 s redukciou šumu majú zvuk vysokej kvality a skvelý zvuk. Náušníky z mäkkého vankúša vám zaistia pohodlie pri počúvaní hudby, bez slúchadiel CR 1178 už nikdy nebudete cestovať. Slúchadlá sú skladacie a zaberajú málo miesta, takže ich môžete jednoducho vložiť do batohu alebo kabelky. Vychutnávajte si počúvanie hudby cez Bluetooth 5.0 až 10 hodín bez nutnosti nabíjania. Pracovný dosah slúchadiel až 10 m. Slúchadlá sú vybavené funkciou prijímania telefónnych hovorov a sú vybavené mikrofónom.
Veľkou výhodou nášho modelu je tiež to, že je určený pre rôzne typy zariadení: Android, iPod, iPhone, iPad, čo vám umožňuje znížiť výdavky na príslušenstvo pre ďalšie vybavenie. Čo viac si priať?

Charakteristika a technické údaje:
Bluetooth 5.0
Dosah až 10 m
Pracovný čas do 10 hodín
Skladacie
Aux vstup
Funkcia telefónne hovory
Typ slúchadiel: Na ucho
Redukcia šumu
Účel: pre Android/iPod/iPhone/iPad/pre univerzálne telefóny
Nastavenie hlasitosti
Mikrofón

Slúchadlá sú dôležitým prvkom vybavenia všetkých fanúšikov hudby, podcastov alebo audiokníh a počítačových hier. Umožňujú vám sústrediť sa na obsah alebo hru, ktorú počúvate, pričom nerušíte ostatných. Hľadáte perfektné slúchadlá do mesta, do práce, vhodné na každodenné použitie na cestách i doma? Odporúčame Bluetooth slúchadlá CAMRY CR 1178, ktoré vďaka funkcii redukcie šumu zabezpečia dokonalú kvalitu a zvuk za každých podmienok.
Bezdrôtové slúchadlá si získavajú čoraz viac priaznivcov, ktorí oceňujú pohodlie ich používania. Keď sa rozhodnete pre model CR1178, nemusíte sa obávať rýchleho vybitia, pretože po úplnom nabití vám umožnia počúvať hudbu až 10 hodín. Vďaka Bluetooth 5.0 môžete počúvať svoje obľúbené nahrávky priamo z telefónu alebo počítača a dosah slúchadiel do 10 metrov vám umožní ich použitie doma alebo v práci, pričom nemusíte byť blízko pripojeného zariadenia. Takéto slúchadlá by mali byť predovšetkým pohodlné a tieto sú nielen štýlové a elegantné, ale sú vyplnené aj mäkkým materiálom, čo znamená, že netlačia na ušiach ani na hlave. Počúvanie hudby je pohodlné vo všetkých situáciách, vrátane cestovania. Dôležité je, že slúchadlá sa dajú zložiť a zaberajú málo miesta v batohu alebo taške a ich preprava je oveľa pohodlnejšia ako v prípade tradičných slúchadiel.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.