Blue step

Zoradiť podľa
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok obsahuje astaxantín (extrakt z riasy Haematococcus pluvialis) a ďalej karotenoidy nachádzajúce sa v Haematococcus pluvialis, napríklad beta-karotén a lutein.
1×60 cps, výživový doplnok
L-Tryptofan je esenciálna aminokyselina nevyhnutná pre tvorbu serotonínu.
1×30 cps, výživový doplnok
Resveratrol je z chemického hľadiska derivát stilbenu. Vyskytuje sa v širokom spektre ovocia a zeleniny, pričom najznámejším zdrojom sú šupky a semená z viniča hroznorodého (vinná réva).
1x20 cps, výživový doplpnok
Unikátny prostriedok pre správne vyprázdňovanie.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok BIO Materská kašička je včelí produkt určený na výživu lariev a včelích matiek. Je bohatá na vitamíny, zvlášť skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, a ďalej A, C a E), minerály (železo,draslík, vápnik, chróm, mangán, zinok, meď), esenciálne aminokyseliny, nukleové kyseliny a ďalšie dôležité látky.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom extraktu blizny krokusu siateho. Obsahujú safranal, crocin, picrocrocin a ďalšie substancie.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom hlivy ustricovej, echinacei, propolisu a zinku.
1×60 cps, výživový doplnok
Rhodiola čiže rozchodnica ružová patrí medzi najúčinnejšie adaptogény, teda látky, ktoré zlepšujú adaptáciu organizmu na zvýšenú fyzickú a psychickú záťaž. Rhodiola je výživový doplnok vyrobený z koreňa rhodioly, rastliny rastúcej v drsnej a chladnej klíme. Obsahuje flavonoidy, salidrosidy, rosavin, terpény, fenolové kyseliny, minerály a stopové prvky.
1×30 cps, výživový doplnok
Unikátny prostriedok proti močovej infekcii.
1×1200 tbl, chlorella
Sladkovodná riasa Chlorella vulgaris s obsahom organicky viazaných vitamínov, minerálov, chlorofylu, vlákniny a aktívnych enzýmov.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok štandardizovaný BIO extrakt z plodov ostropestreca mariánskeho (Silybum marianum) s obsahom účinnej látky sylimarin min. 3 %.
1×75 cps, výživový doplnok
Doplnok stravy, obsahuje vňať benediktu lekárskeho, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom silíc, trieslovín v byline, vďaka čomu účinne podporuje normálnu funkciu tráviaceho a dýchacieho systému.