BLENDEA BIO TULSI ORGANIC 60CPS

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: BLENDEA

Posvätná bazalka Tulsi má dlhú tradíciu, Indovia o nej písali v najstarších zachovaných spisoch a okrem iného sa hojne využíva aj v ajurvéde. Nie nadarmo sa mu hovorí "elixír života". Bazalka pôsobí ako adaptogén a je veľmi účinná, keď potrebujete podporiť svoje telo v boji proti stresu, a je tiež silným antioxidantom a pozitívne prispieva k obranyschopnosti organizmu.

12,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BLENDEA BIO TULSI ORGANIC 60CPS 1×60 cps, výživový doplnok

X99794

Hlavný popis produktu

Posvätná bazalka Tulsi alebo elixír života
Tulsi je posvätná bazalka hojne využívaná v Ajurvéde. Indovia o nej písali už v najstarších dochovaných spisoch, čo napovedá, že táto bylinka má historickú tradíciu. Nie nadarmo sa prezýva ako Elixír života.

Bazalka posvätná pôsobí ako adaptogén a je veľmi účinná v momente, keď potrebujete svoje telo podporiť v boji so stresom. Je tiež silným antioxidantom a stará sa o silnú imunitu. Okrem toho prispieva k normálnej funkcii dýchacej sústavy a zdravému chodu srdca.

Užívanie
Užívajte denne 1-2 kapsuly. Zapite dostatočným množstvom vody.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: Skladujte uzavreté v suchu mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 15-25 °C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.