BIOMED SUPERWHITE

1×500 ml, ústna voda

Značka: BIOMED
Prírodná bieliaca ústna voda s minerálnym komplexom, extraktom z kokosu, psyllia, listov brezy, laktobaktérie, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.
Na sklade v eshope
5,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X47877

BIOMED Superwhite ústna voda je produkt určený pre dospelých a deti od 6 rokov, ktorý obsahuje 98% zložiek prírodného pôvodu.

  • Enzým papaín pomáha odstraňovať zubný povlak tým, že narúša jeho štruktúru.
  • Prírodné antiseptiká (kokosový extrakt a laktobaktérie), majú antibakteriálne vlastnosti.
  • Extrakt z psyllia a brezových listov poskytujú účinok proti zubnému kazu a pomáhajú znižovať zápal v ústach.
  • Kombinácia hydroxyapatitu vápenatého, zinku, medi, horčíka a L-arginínu posilňuje a remineralizuje sklovinu.

Najlepšie výsledky prináša v kombinácii so zubnou pastou BIOMED Superwhite a zubnými kefkami BIOMED. Účinnosť produktu potvrdzujú početné klinické štúdie.

Produkt je bez fluoridu.

Aktívne zložky: extrakt z papáje enzým papaín, extrakt z kokosu, hydroxyapatit vápenatý, meď, zinok, horčík a L-arginín, výťažky z psyllia a brezových listov.

Použitie: Naplňte viečko fľaše ústnou vodou. Nerieďte vodou. Minútu vyplachujte ústa a potom vodu vypľujte. Neprehĺtajte. Po použití vždy vypľujte! Deti do 8 rokov by mali ústnu vodu používať pod dohľadom dospelej osoby a od 8 rokov ju môžu začať používať samy. Pre zdravé ďasná a zuby - používajte každý deň v kombinácii so zubnou pastou BIOMED Superwhite a zubnými kefkami BIOMED. Ústna voda sa odporúča pre celú rodinu: deti od 6 rokov a dospelých.

Neobsahuje penidla SLES, PEG, sacharín, fluoridy, syntetické arómy ani farbivá a jeho účinnosť potvrdzujú klinické štúdie. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, tak ho môžu používať aj vegáni.

Zloženie: Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Benzyl Alcohol, Menthol, Menthyl Lactate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Zinc Citrate, Xanthan Gum, Hydroxyapatite, Sodium Bicarbonate, Arginine, Cocos Nucifera Oil, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Decyl Glucoside, Populus Tremuloides Bark Extract, Mentha Piperita Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Betula Alba Leaf Extract, Plantago Major Leaf Extract, Thymus Serpillum Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ananas Sativus Fruit Extract, Maltodextrin.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.