Bio-Life Home Cleanse 350 ml

1×350 ml

Značka: BIO-LIFE

Čistiaci prípravok na matrace, koberce a čalúnenie. Odstraňuje zvieracie, roztočové, peľové a plesňové alergény. Jednoduché použitie. Účinkuje ihneď po aplikácii.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
18,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bio-Life Home Cleanse 350 ml 1×350 ml

X005351

Hlavný popis produktu

Čistiaci prípravok HomeCleanseTM je určený na odstránenie roztočových, zvieracích, plesňových a peľových alergénov z lôžkovín, matracov, čalúneného nábytku, kobercov a pelechov domácich zvierat, čím pomáha predchádzať alergickým reakciám.

Ako prípravok funguje

HomeCleanseTM obsahuje aktívne čistiace látky, ktoré spolu s prírodnými antialergénmi (esenciálne oleje z eukalyptu a peruánskeho balzamu) obalujú a neutralizujú peľ, plesňové a zvieracie alergény a okamžite odstraňujú väčšinu roztočov a ich alergénov.

Jednoduché použitie

  • pred použitím fľaštičku dobre pretrepte
  • 1× mesačne aplikujte 4 dávky prípravku na 1 m2 čisteného povrchu z výšky cca 0,5 m
  • ošetrený povrch nechajte 2 – 3 hodiny uschnúť a potom ho vysajte vysávačom
  • ak sa vyskytuje v domácnosti mačka alebo pes, odporúča sa súbežné použitie prípravku Petal Cleanse

Pri peľovej alergii v období peľovej sezóny zvýšte dávkovanie na 1× týždenne. Vetrať odporúčame iba s pomocou okenné peľové siete.

Účinkuje okamžite

Prípravok účinkuje ihneď po aplikácii. Imunitnému systému človeka môže trvať až jeden týždeň, kým sa dostane opäť do rovnováhy. Po mesiaci sa počet alergénov zvyšuje o zhruba 14 % z pôvodného množstva, preto sa odporúča použitie prípravku 1× mesačne.

Objem prípravku

350 ml

Zloženie prípravku

Aqua, PPG-26 Buteth-26 PEG-40 Hydrogenated caster oil (Phytokeratin), Eucalyptus globulus leaf oil, Benzyl benzoate, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.