BIBS Mušelínové plienky z BIO bavlny, sage

1×2 ks, mušelínové plienky

Značka: BIBS

BIBS sú produkty navrhnuté a vyrábané v Dánsku od roku 1978. Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS produkty typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka BIBS na to, aby boli ich produkty zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí.

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
15,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIBS Mušelínové plienky z BIO bavlny, sage 1×2 ks, mušelínové plienky

X56334

Hlavný popis produktu

BIBS mušelínové plienky z BIO bavlny 2ks BIBS je obľúbená dánska značka s tradíciou výroby ikonických cumlíkov od roku 1978. Okrem cumlíkov BIBS ponúka aj pestrý prémiový sortiment pre najmenšie deti v minimalistickom škandinávskom dizajne a širokej farebnej palete. Všetky BIBS produkty sú garanciou najvyššej kvality detského sortimentu. BIBS plienky sú vyrobené z nariaseného mušelínu zo 100% organickej bavlny s certifikátom GOTS, ktorý je zárukou výroby z najkvalitnejších a najekologickejších materiálov za sociálne prijateľných podmienok v bezpečnom a netoxickom prostredí. Sú predprané a preto výnimočne mäkké, priedušné a savé, každým praním sa ešte viac zjemňujú. Mušelín je najhebkejšia bavlnená látka, mimoriadne príjemná na kontakt s jemnou detskou pokožkou. BIBS plienky majú navyše unikátne zväčšené vešiakové pútko.

Vďaka vlastnostiam priedušného a savého mušelínu a praktickému pútku zavinovačku ľahko premeníte na užitočných pomocníkov: 

  • ľahká prikrývka na spanie
  • podložka na spanie alebo prebaľovanie
  • zahalenie sa pri dojčení
  • plienka na odgrgnutie
  • osuška po kúpaní
  • podbradník
  • maznáčik

Zavinovačka nie je určená na nosenie detí, nenahrádza šatku na nosenie.

Údržba:

Pranie na 40°C v práčke, jemný program. Praním môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok o cca 10%. Nežehliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke. Čím viac sa mušelín perie, tým je mäkší a viac absorbuje vlhkosť. Používanie aviváže môže znižovať absorpčnú schopnosť.

Zloženie:

100%-ná organická BIO bavlna GOTS

Balenie:

2 ks

Rozmery:

70 cm x 70 cm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.