BIBS Couture ortodontické cumlíky zo silikónu 2ks

1×1 ks - veľkost 1, candy apple/haze

Značka: BIBS

BIBS sú produkty navrhnuté a vyrábané v Dánsku od roku 1978. Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS produkty typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka BIBS na to, aby boli ich produkty zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIBS Couture ortodontické cumlíky zo silikónu 2ks 1×1 ks - veľkost 1, candy apple/haze

X56293

Hlavný popis produktu

BIBS Couture cumlíky zo silikónu 2ks BIBS je obľúbená dánska značka s tradíciou výroby ikonických cumlíkov od roku 1978. Minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS cumlíky typické.

Okrem jedinečného dizajnu dbá značka BIBS aj na to, aby boli cumlíky zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí. Všetky BIBS produkty sú garanciou najvyššej kvality detského sortimentu. BIBS Couture je exkluzívny ortodontický cumlík anatomického tvaru v štýlovom elegantnom dizajne v krásnej farebnej ponuke jemných, zemitých aj neutrálnych tónov.

Anatomicky tvarovaná sacia časť je vyrobená zo 100%-ného medicínskeho silikónu najvyššej kvality a vďaka jej zúženému tvaru v oblasti zhryzu je na zúbky a ďasná vyvíjaný minimálny tlak, čím je zachovaný ich prirodzený vývoj. Cumlík je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka.

Zloženie: Sacia časť: 100% silikón najvyššej kvality Ostatné časti: polypropylén (PP) Bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok. Vyrobené v Dánsku.

Testované v Consumer Lab Denmark. V súlade s európskym štandardom EN 1400+A2. Veľkosti: BIBS Couture sú k dispozícii v 2 veľkostiach.

Veľkosť 1: 0 – 6 mesiacov Veľkosť 2: 6 – 36 mesiacov

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.