asp BETAGLUKAN - OMEGA 3

15x13 g (195 g), nápoj v prášku, vrecúška

Značka: BETAGLUCAN

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

8,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X70164 ADC

Výživový doplnok, sypká zmes na prípravu nápoja s príchuťou ananásu a manga. Obsahuje bioaktívny kolagénový komplex, betaglukán z ovsa, omega-3 mastné kyseloiny, vlákninu a vitamín C.

  • Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev.
  • Vitamín C prispieva k správnej k správnej funkcii kostí a chrupaviek.
  • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Betaglukány z ovsa prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g betaglukánov z ovsa, ovsených otrúb, jačmeňa, jačmenných otrúb alebo zmesí týchto betaglukánov.).
  • Kyselina alfa-linolénová (ALA) prispieva k  udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA.)

Spôsob použitia

Obsah 1 vrecúška (13 g prášku) sa vsype do pohára. Pridá sa 150 ml studenej vody a zmieša sa. Nechá sa stáť cca 3 minúty. Pred konzumáciou sa krátko zamieša. 
Doporučená denná dávka je 2x 13 g. Ráno a večer pred jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Skladovať mimo dosahu malých detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako liek na niektoré ochorenia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.