BELLA HAPPY Plienky jednorazové 4+ Maxi+ (9-20 kg) 62 ks - BIG PACK

1×62 ks

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
16,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BELLA HAPPY Plienky jednorazové 4+ Maxi+ (9-20 kg) 62 ks - BIG PACK 1×62 ks

X008252

Hlavný popis produktu

Plienky Bella Baby Happy vo veľkosti Maxi Plus sú odporúčané pre deti s hmotnosťou 9 až 20 kg.

Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.

To zabezpečuje špeciálny 360° Comfort Systém. Jedná sa o kombináciu pružných prvkov a anatomicky tvarovaného absorpčného jadra.

Nový systém pružných prvkov New Flexi Fit uľahčuje rodičom prebaľovanie a vďaka elastickým bočniciam plienku výborne prispôsobí telíčku dieťaťa. Tá potom správne sedí aj pri väčších pohybových aktivitách. Anatomicky tvarované absorpčné jadro zaručuje, že plienka perfektne prilieha k telu dieťaťa a pritom si zachováva savosť a jemnosť.

Jednorazové plienky Happy sú zárukou bezpečia a výnimočného pohodlia!

Vlastnosti plienok Happy:

- anatomické absorpčné jadro umožňuje ideálne prispôsobenie plienky v oblasti rozkroku. Navyše sa vďaka novej technológii zvýšila jeho hustota a plienka je tenšia pri zachovaní maximálnej nasiakavosti. Dieťatko je v suchu a nikde ho nič netlačí.
- technológia Air Flow zaručuje plnú priedušnosť plienky - toto je veľmi dôležitá vlastnosť, ktorá umožňuje udržať pokožku dieťaťa zdravú a predchádzať podráždeniu,
- netkaná textília Quick Dry maximálne urýchľuje pohlcovanie obsahu plienky po celej jej dĺžke pre výnimočný pocit sucha,
- systém NEW FLEXI FIT zaisťuje, že sa plienka dokonale prispôsobí telíčku dieťaťaUpozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.