BELATHENA Fill us Patch pleťové vankúšiky

s mikroihličkami 4x2 ks (8 ks)

Značka: BELATHENA
Hydratačné vankúšiky s mikroihličkami z mierne zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, ktoré zabezpečujú hydratáciu pokožky.
Na sklade
162,99
Doprava zadarmo
162 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X38390 ADC

Kozmetický prípravok, ktorý je možné používať pri domácom ošetrení pokožky tváre. Zosieťovaná kyselina hyalurónová predlžuje výsledný efekt. Po ošetrení vankúšikmi je pleť hydratovaná a pružná. 

Obsahuje hyaluronát sodný.
Obsah balenia: 4 sáčky po 2 vankúšiky 

Pomocou vankúšikov sa môžete starať o ktorúkoľvek časť tváre, napr. pokožku pod očami, vonkajšie očné kútiky, kútiky úst, oblasť medzi obočím a pod. Po priložení vankúšika na pleť jemne pritlačte prstami jeho stred. Vankúšik nechajte pôsobiť cez noc. 
Aplikácia je možná aj v priebehu dňa. Doporučuje sa nechať vankúšik pôsobiť aspoň 5 hodín.

Upozornenie: Vankúšik nalepte ihneď po otvorení. Po použití vankúšik vyhoďte. Produkt nepoužívajte, pokiaľ nie je vhodný pre vašu pleť. Nepoužívajte v miestach výskytu akné, na otvorené rany alebo v miestach zápalu. Buďte opatrní, pokiaľ je vaša pleť citlivá na náplasti alebo obklady. (Pri prvom použití sa môže objaviť podráždenie. Neobávajte sa, mali by vymiznúť za 5-10 minút.) V prípade, že pokožka po použití sčervená, opuchne alebo svrbí – vankúšiky ďalej nepoužívajte, prípadne konzultujte s dermatológom. Nevhodné do 18 rokov veku.