BEBA AL 110 Lactose Free

1×400 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca

Značka: BEBA
Počiatočná mliečna dojčenská výživa určená na diétny režim pri neznášanlivosti laktózy (mliečneho cukru) a pre realimentácii po hnačkách.
Na sklade
10,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45107 ADC

Počiatočná mliečna dojčenská výživa určená na diétny režim pri neznášanlivosti laktózy (mliečneho cukru) a pre realimentácii po hnačkách.

  • Nutrične kompletná výživa na dlhodobé používanie pri laktózovej intoleranci
  • Bez laktózy
  • S baktériami črevnej mikroflóry L.reuteri - probiotické baktérie, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí

Spôsob použitia

Pri prípravedodržovať odporúčania lekára, prípadne použiť tabuľku na obale prípravku.
Používať priloženú odmerku a pitnú vodu vhodnú pre dojčatá. Príslušné množstvo prášku (podľa tabuľky) vsypte do vopred prevarenej vody vhodnej pre dojčatá. Dôkladne zamiešajte, aby sa prášok rozpustil. Overte vyhovujúcu teplotu pripraveného mlieka. Vždy pripravte len jednu dávku a kŕmte okamžite po príprave. Neuchovávajte nedojedené porcie.

Upozornenie: Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu.
Výrobok AL 110 Lactose Free by mal byť podávaný pod dohľadom lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy.
Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie novorodencov. Zavádzanie náhradnej dojčenskej výživy konzultujte s vaším lekárom alebo kompetentným zdravotníckym odborníkom. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.