5. ročník podujatia Trh kože 2021

20. 10. 2021 · Redakcia BeautyClub Dr.Max · 1 minúta na prečítanie

TERMÍN: 23. 10. 2021 | 10.00 – 18.00
SLOVENSKÁ DERMATOVENEROLOGICKÁ SPOLOČNOSŤ

Ako líder v lekárenskom segmente na Slovensku sa snažíme neustále prinášať služby a inovácie, ktoré zlepšujú poskytovanú zdravotnú starostlivosť, zvyšujú prevenciu a informovanosť verejnosti. Aj preto sme sa už po tretíkrát stali partnerom a podporovateľov významného edukačného podujatia pre verejnosť - Trh kože.

Edukačné podujatie Trh kože oslavuje svoje prvé malé jubileum a napriek uplynulým zložitým mesiacom v súvislosti s pandemickou situáciou sa uskutoční už 5. ročník tohto ojedinelého podujatia, ktoré ako jediné na Slovensku prináša pre verejnosť komplexné informácie a poradenstvo z oblasti klinickej dermatológie.

5. ročník Trhu kože sa rozširuje na celé Slovensko, aby sa naplnili očakávania a požiadavky aj ďalších záujemcov a poskytli odborné prednášky a konzultácie dermatovenerológov aj mimo Bratislavy. Podujatie je realizované ako HYBRID a prostredníctvom TELEMOSTU budú prepojené všetky tri miesta realizácie Bratislava / Banská Bystrica / Košice, aby odborné prednášky lekárov mohli byť vždy sledované súbežne v každom meste. Tento variant zároveň umožňuje v prípade ďalších opatrení byť realizovaný aj cez internetové vysielanie na webovej stránke www.trhkoze.sk.

Tešíme sa na vás v našom stánku BeautyClub Dr.Max v OC Eurovea, kde si budete môcť vyskúšať kozmetiku URIAGE a nechať si poradiť od našich dermošpecialistov ohľadom výberu správnej starostlivosti o pleť !

O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora