Nachádzate sa: Dr.Max > Pre zdravie a krásu

Pre zdravie a krásu

Pre zdravie a krásu

Prinášame tipy a rady pre krásu a zdravie.

[Čo trápi pleť slovenských žien?]

My Slovenky vraj patríme medzi najkrajšie ženy sveta, napriek tomu to s kozmetickou starostlivosťou príliš nepreháňame. Teda až do chvíle, kým sa neobjaví problém. Potom naše prvé kroky smerujú priamo do lekárne. A čo sa pýtame najčastejšie?

[Prečo môžete na jar vyzerať úžasne]

Prebúdzanie prírody je zázrak, ktorého sila sa prenáša na všetko živé, vrátane ľudí. Zrazu cítite príval energie a zlepší sa duševná pohoda. Poradíme vám pár trikov, ako môžete aj vy na jar doslova rozkvitnúť.

[Urobte si smoothie správne!]

Poznáte niekoho, kto ešte neochutnal smoothie? Tento módny hit si nás dokonale podmanil. Ak ho chcete zaradiť do svojho jedálnička pravidelne, prečítajte si, ako má správne smoothie vlastne vyzerať!

[Čas na veľké jarné upratovanie vo vašej kozmetike]

Nielen šatník, ale aj vaša kozmetická výbava si na jar zaslúži „prevetrať“. Skontrolovať dátumy spotreby, vymeniť hutné krémy za tie s ľahšou textúrou či zbaviť sa konečne nevhodného daru, ktorý aj tak nebudete nikdy používať – tým všetkým vás teraz krok po kroku prevedieme. Poďme na to!

[Zbavte sa vyrážok – už navždy !]

Problémy s pokožkou nás dokážu zaskočiť aj v období, kedy sme od puberty na míle vzdialené. Na bolestivé a zapálené vyrážky v oblasti líc, sánky alebo čela zrazu nezaberá nič, čo sme doteraz bežne používali. Znie vám to povedome?

[Vaša tajná zbraň proti akné v každom veku]

Ak ešte nepoznáte produkty francúzskej značky URIAGE, je najvyšší čas zoznámiť sa! Ich hlavnou devízou je izotonická Termálna voda Uriage, po stáročia známa svojimi unikátnymi liečivými účinkami.

[Termálna voda: Poklad z útrob Zeme]

Blahodarné účinky termálnej vody sú známe od antických čias. Už starí Gréci a Rimania zakladali na miestach vyvierajúcej vody kúpele, kam chodili relaxovať, ale aj liečiť rôzne telesné neduhy. Nie náhodou vznikli kúpele aj na mieste termálneho prameňa Uriage v srdci francúzskych Álp.

[Aktuálne trendy v líčení, ktoré budete milovať]

Nové trendy a techniky v líčení prichádzajú takmer každý týždeň. Niektoré sú príliš náročné a iné vyzerajú dobre iba na určitom type pleti, nájdu sa však aj také, ktoré môže vyskúšať každá z vás.

123
Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngLA-ROCHE-POSAY.pngOmron.pngSunar.pngVichy.jpg

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek