Darčeky, ktoré vám spestria (nielen) Valentín

31. 1. 2024 · 3 minúty na prečítanie

Hľadáte inšpiráciu na Valentína? Siahnite po darčeku, ktorý poteší oboch. Prečítajte si naše tipy na originálne valentínske darčeky pre dokonalý večer.

Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Darčeky, ktoré vám spestria (nielen) Valentín

Či už patríte do skupiny tých, ktorí si Valentín užívajú plnými dúškami alebo radšej oslavujete lásku kedykoľvek, nasledovné tipy na darčeky určite využijete. Radosť vám totiž spravia obom. Dokonca aj v prípade, že ste single.

 

Podľa prieskumov vládne sviatku Valentína romantická večera, a my nenamietame. Čo si tak ale pripraviť darček, ktorý spraví z romantickej večere ešte lepšiu? 

Deň zamilovaných je príležitosťou siahnuť aj po takých veciach, zážitkoch či momentoch, na ktoré ste sa doteraz neodhodlali. A ak sa budete pri čítaní jemne červenať, nevadí, červená Valentinu pristane!

Erotické pomôcky na romantické večery

Ak sa už dlhšie pohrávate s myšliekou na osvieženie intímneho života, ale hanbili ste sa, využite sviatok lásky. Tak ako nám nový rok slúži na odštartovanie nových predsavzatí, Valentín je skvelou príležitosťou, ako roztopiť ľady. Doslova.Erotické pomôcky posunú vaše spoločné chvíle na novú úroveň a upevnia partnerské puto. Nehovoriac o zdravotných benefitoch sexu. Odvážte sa odviazať a nazrite do širokej ponuky intímnych pomocníkov pre ňu a pre neho. Alebo pokojne iba pre ňu a iba pre neho.

Výživové doplnky pre výživné chvíle

Nie, reč nebude o tabletách magnézia či vitamínu C. Výživové doplnky valentínskeho rázu sa postarajú o výživné trávenie spoločného času. Rôzne afrodiziaká a feromónydokážu zvýšiť sexuálnu túžbu, prebudiť energiu či prispieť k zdravému mužskému fungovaniu. Pánske prípravky ako Proerecta KLASIK, dámske Proerecta Women či Aphrodisia pre oboch zlepšia vašu fyzickú kondíciu, psychickú rovnováhu a dodajú novú chuť nielen do života.

Parfumy s feromónmi či bez

Dobre padnúci parfum je afrodiziakum sám o sebe. Vedeli ste však, že existujú parfumy s feromónmi? Pri nadväzovaní vzťahu, ale i v tom dlhodobom, je dôležité voňať si.

Dopomôcť si môžete práve parfumom s obsahom feromónov. Vďaka nim budete nielen voňať, ale zvýšite svoju príťažlivosť a sebavedomie. 

V prípade, že chcete svoju polovičku potešiť jej obľúbenou vôňou alebo vyraziť na večerné rande s novou známosťou, stále môžete zvoliť osvedčené značky svetových parfumerov.

Masážne oleje a sviečky pre spoločný relax

O príjemnú vôňu sa nestarajú iba parfumy, ale aj masážne oleje, gély či sviečky. Naše zmysly reagujú na vôňu takmer okamžite, pričom každá v nás vyvolá iné pocity. Ylang ylang uvoľňuje endorfíny, červený mak znižuje stres a citrus je skvelý na relaxáciu. Okrem vône masážne oleje uvoľňujú svalstvo a napätie a sú ideálnym spoločníkom pre intímne chvíle. Zapáľte si sviečku, otvorte masážny olej a užívajte si si svoj čas.

Praktický epilátor či holiaci strojček

Pri relaxe ešte ostaneme, a rovno spojíme príjemné s užitočným. S kvalitným pánskym holiacim strojčekom alebo dámskym epilátorom venujete sebe i svojej polovičke čas pre seba a skrášľujúce rituály. Mnohé súčasné strojčeky a epilátory môžete používať aj priamo v sprche, takže – partnerskej fantázii sa medze nekladú. 

 

Budete tráviť 14. februára osamote? Doprajte si ktorýkoľvek darček v rámci sebalásky, ktorá je rovnako dôležitá ako tá partnerská. Budovanie pozitívneho vzťahu k samému sebe je predpokladom pre zdravé vzťahy s naším okolím.

 

Ďalšie články k téme Darčeky, ktoré vám spestria (nielen) Valentín

O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Redakcia BeautyClub Dr.Max
Čítať viac od autora