O Beauty Clube (0)

BeautyClub

Milé klientky, milí klienti, určite väčšina z vás pociťuje príchod chladnejších dlhších dní, skorší západ slnka, koniec letných prázdnin a zrejme len hmlisto spomínate na dlhé večery, lenivé rána či nevšedné chute a zážitky, spojené s vašou dovolenkou. Áno, je to tak. Letné dni sa nezadržateľne blížia ku koncu a pomaly prichádza jeseň. Pre niektorých sa ešte tieto najbližšie dni spájajú s príjemným počasím v podobne babieho leta, pre iných s vysokohorskou turistikou, či zberom úrody, alebo pre našich najmenších so začiatkom školy.

Ak ste si leto užili naplno, je najvyšší čas pripraviť sa na jeseň. Vaša pokožka musela znášať horúce slnečné lúče a vrstvy opaľovacieho krému.

Samozrejme, na vašu regeneráciu pokožky myslíme aj my. Prinášame vám niekoľko atraktívnych ponúk, kde nákupom vhodne zvolených prípravkov spríjemníte tieto dní nielen sebe, ale aj svojej rodine.

Rovnako dôležitá počas jesenných dní je aj hygiena a zachovanie si pocitu čistoty. Nechajte sa inšpirovať niektorým z našich tipov a vyskúšajte prípravky, ktoré vám dodajú sviežosť počas celého dňa.

Myslíme aj na klientov s citlivou a problematickou pokožkou, ktorá si vyžaduje dôkladnú starostlivosť počas celého roka, alebo na dámy, ktoré sa rady starajú o svoje zdravie a krásu v každom ročnom období.

Obdarujte seba alebo svojich blízkych niektorou z výhodných ponúk, ktoré nájdete na www.drmax.sk/beautyclub/aktualne-akcie. Ak preferujete osobné poradenstvo, navštívte ktorúkoľvek lekáreň Dr.Max a naši odborníci vám radi poradia.

Dovoľte nám ukončiť tohtoročnú letnú sezónu a vykročme spoločne do septembrových dní v zdraví.

 

Váš BeautyClub tím
Naše značky