Zoznámte sa s inováciou v boji proti vráskam so značkou URIAGE 18.02.2019

Zoznámte sa s inováciou v boji proti vráskam so značkou URIAGE

Prejavy starnutia pokožky trápia ženy už tisícročia. Vedeli ste ale, že s modernou dobou prichádzajú aj nové príčiny vzniku vrások? URIAGE AGE PROTECT bojuje proti všetkým faktorom, ktoré urýchľujú starnutie pleti, dodáva jej pružnosť a chráni ju pred vplyvmi okolia.

Čo zhoršuje starnutie pleti?

Známky starnutia pleti, akými sú vrásky, tmavé škvrny, ochabnutie a strata jasu pleti chce oddialiť každá žena. Za starnutie pokožky je zodpovedný nielen nezdravý životný štýl a UV žiarenie, ale aj modré svetlo z LED obrazoviek. Žiareniu z počítačov, mobilných telefónov a televíznych obrazoviek sa vystavujeme niekoľko hodín denne, čo má na našu pleť negatívny dopad. Rovnako nebezpečné je aj znečistenie prostredia, v ktorom žijeme.

Ako zabrániť starnutiu pleti?

Inovatívny rad v starostlivosti o pleť URIAGE AGE PROTECT nezabúda ani na moderné faktory ovplyvňujúce stav pokožky. Chráni fibroblasty a keratinocyty pred oxidačným stresom, čím ich ochraňuje pred modrým svetlom. Prírodné rastlinné živice dodajú pleti pocit znovuzrodenia a zmierňujú vplyv nečistôt v prostredí na vašu pleť. Zároveň pleť spevňuje, vypína, vyhladzuje vrásky a predchádza vzniku tmavých škvŕn.

Ktoré produkty sú vhodné na starostlivosť o starnúcu pokožku?

URIAGE AGE PROTECT DENNÝ KRÉM

Multifunkčný denný krém pre normálnu až suchú pleť. Pôsobí proti známkam starnutia a vďaka jedinečným vlastnostiam Termálnej vody Uriage viditeľne vyrovnáva vrásky a jemné línie, bojuje proti strate pevnosti a proti poklesu pokožky. Zabraňuje tvorbe tmavých škvŕn, poskytuje ochranu proti znečisteniu a modrému svetlu, uchovávajú pokožku vitálnu a žiarivú.

URIAGE AGE PROTECT DENNÝ KRÉM S SPF30

Multifunkčný denný krém s SPF30 ochraňuje normálnu až suchú pleť pred UV žiarením, modrým svetlom a znečistením z prostredia. Slnečná ochrana SPF30 UV chráni pokožku pred slnečným žiarením počas celého roka. Vyhladzuje vrásky a vracia pleti vitalitu.

URIAGE AGE PROTECT FLUID

Multifunkčný denný fluidný krém pre normálnu až zmiešanú pleť pôsobí proti znakom starnutia, ochraňuje pokožku pred modrým svetlom a UV žiarením, znečisteniu a prejavmi zlej životosprávy. Obohatené o aktívne zložky, ktoré redukujú veľkosť pórov, zmatňuje pokožku a zanecháva ju dokonale hladkú.

URIAGE AGE PROTECT NOČNÝ KRÉM

Nočný detoxikačný krém pre všetky typy pleti pôsobí proti znakom starnutia a zároveň zlepšuje okysličenie pokožky. Po prebudení je pleť svieža, žiarivá, regenerovaná a pôsobí vyhladene. Nanášajte pred spaním na čistú a suchú pleť.

URIAGE AGE PROTECT SÉRUM

Intenzívne sérum pre všetky typy pleti. Vďaka dvojnásobnej koncentrácii aktívnych zložiek efektívne bojuje proti všetkým prejavom starnutia. Chráni pleť pred negatívnymi vplyvmi okolia. Používajte ráno a večer pred nanesením denného alebo nočného krému.

URIAGE AGE PROTECT OČNÝ KRÉM

Očný krém vhodný pre všetky typy pleti. Bojuje proti tvorbe vrások v okolí očí, vyživuje a chráni pokožku. Zmierňuje opuch a tmavé kruhy pod očami. Nanášajte ráno a večer jemným vklepaním do očného okolia.

 

 

Pre najlepší efekt omladenia pleti a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi odporúčame používať celý rad produktov URIAGE AGE PROTECT. Môžete ich zakúpiť exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo na stránke www.drmax.sk