Bears with Benefits vitamíny pre harmonický cyklus

1×60 ks, doplnok výživy pre ženy na podporu hormonálnej rovnováhy vo forme gumených cukríkov

Gumové medvedíky s vitamínmi pre ženy. Koncentrovaný komplex vitamínov a prírodných extraktov podporuje hormonálnu rovnováhu. Zmierňuje nepríjemné fyzické a psychické príznaky PMS (predmenštruačného syndrómu). Ideálny aj pri nepravidelných cykloch alebo bolestivej menštruácii.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
29,89
Doprava zadarmo

O produkte: Bears with Benefits vitamíny pre harmonický cyklus 1×60 ks, doplnok výživy pre ženy na podporu hormonálnej rovnováhy vo forme gumených cukríkov

X001412

Hlavný popis produktu

Gumové medvedíky s vitamínmi pre ženy. Koncentrovaný komplex vitamínov a prírodných extraktov podporuje hormonálnu rovnováhu. Zmierňuje nepríjemné fyzické a psychické príznaky PMS (predmenštruačného syndrómu). Ideálny aj pri nepravidelných cykloch alebo bolestivej menštruácii.

Koncentrovaný komplex vitamínov a prírodných extraktov je prispôsobený ženskému cyklu. Podporuje hormonálnu rovnováhu a zmierňuje nepríjemné príznaky PMS - stres, podráždenosť, kŕče a opuchy.

Účinné látky upokojujú nervový a tráviaci systém. Vhodný aj na úpravu nepravidelného menštruačného cyklu (napríklad pri vynechaní menštruácie).

Vitamínový komplex neobsahuje hormóny - iba prírodné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na ženský hormonálny systém.

Vitamín B6 zmierňuje bolesť a kŕče. Vďaka svojmu pozitívnemu vplyvu na tvorbu hormónov dokáže zmierniť nepríjemné pocity pred a počas menštruácie. Mníšske korenie sa používa pri bolestivej a nepravidelnej menštruácii. Obsahuje prekurzor progesterónu, ktorý nepriamo pôsobí na hormóny a harmonizuje ich produkciu. Medvedíky neobsahujú umelé prísady, konzervačné látky, emulgátory a stabilizátory. Sú vhodné aj pre vegánov.

Prečo si medvede s Benefitom zamilujete:

  • pomáhajú pri nepravidelnom menštruačnom cykle
  • zmierňuje kŕče, bolesť a tráviace ťažkosti
  • zmierňuje fyzické a psychické príznaky PMS
  • zloženie bez umelých prísad
  • vhodné pre vegánov

Účinné zložky:

  • 100% vegánske | 100% bez krutosti | Bez GMO
  • Vitamín B6 - zmierňuje únavu a vyčerpanie, podporuje nervový systém. Napomáha produkcii progesterónu, čím reguluje hormonálnu aktivitu.
  • Mníšske korenie - bohaté na éterické oleje a estery, je prírodným prekurzorom progesterónu. Udržuje normálnu hormonálnu rovnováhu. Je prospešný pri nepríjemných problémoch pred a počas menštruácie.
  • Medovka lekárska - zmierňuje kŕče spôsobené nervovým napätím. Podporuje hormonálnu rovnováhu a uvoľňuje telo.

Denná dávka (1 medvedík) obsahuje: Vitamín B6 1,4 mg, (100%*), extrakt z mníchovského korenia 30 mg, extrakt z medovky 51 mg, extrakt z Dong Quai 30 mg. *RHP - referenčná hodnota denného príjmu pre dospelého človeka.

Odporúčané dávkovanie: Vezmite si 2 plyšové medvedíky denne. Ak dojčíte, užívate akékoľvek lieky, plánujete operáciu alebo máte zdravotné ťažkosti, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Dôležité upozornenia: Vzhľadom na prírodné zložky sa farba medvedíkov alebo ich štruktúra môže mierne meniť. To však nemá vplyv na kvalitu alebo účinnosť výrobku.Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do 25 °C.

Zloženie: Tapiokový sirup, trstinový cukor, želírujúca látka pektín, kyselina citrónová, extrakt z medovky lekárskej (Melissa officinalis), prírodná jahodová aróma, extrakt z mníchovského korenia (Vitex agnus-castus L. ), extrakt z dong quai (Angelica Sinensis (olivová) Diels), potravinárske farbivo (koncentrát z mrkvy a čiernych ríbezlí), rastlinný olej (kokosový a repkový), pyridoxín hydrochlorid, leštiaca látka karnaubský vosk.

Obsah balenia Balenie obsahuje 60 medvedíkov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.