NUTREND BCAA LIQUID

1×1000 ml, nápoj

Značka: NUTREND
BCAA LIQUID obsahuje 80 000 mg voľných esenciálnych aminokyselín BCAA v kryštalickej forme pre ochranu svalovej hmoty a účinnú regeneráciu. Tekutá forma zaisťuje optimálnu a rýchlu vstrebateľnosť.
Na sklade
20,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
20 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X27473 ADC

Výživový doplnok pre športovcov so sladidlami. Obsahuje 80 000 mg voľných esenciálnych aminokyselín BCAA.
Esenciálne BCAA (Branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť z iných zdrojov, a preto je odkázáné na ich príjem stravou. Pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín.Tekutá forma zaisťuje optimálnu a rýchlu vstrebateľnosť.

Spôsob použitia

Pred použitím sa mierne pretrepe. Odmerkou sa nadávkuje potrebné množstvo. Podáva sa zriedením obsahu odmerky do vody alebo športového nápoja.
Odporúčané dávkovanie:
- na ochranu svalovej hmoty sa vypije cca 30 - 60 minút pred výkonom 40 ml.
- na urýchlenie regenerácie sa vypije ihneď po výkone 40 ml.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Skladovať v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chrániť pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Po otvorení dôkladne uzatvárať, skladovť pri teplote do 25 °C a spotrebovať do 2 mesiacov.