NUTREND BCAA 2:1:1 aminokyseliny 1 g

1×150 tbl

Značka: NUTREND
AMINO BCAA MEGA STRONG obsahuje 1000 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín BCAA v jednej tablete. Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín v optimálnom pomere 2:1:1, ktorý presne odpovedá potrebám organizmu pri záťaži a po nej. Čistá, voľná kryštalická forma BCAA pre regeneráciu svalovej hmoty.Pre profesionálnych aj rekreačných športovcov.
Na sklade
22,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
22 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X27474 ADC

Výživový doplnok, vhodný hlavne pre športovcov. Bez cukru. 1000 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín - BCAA v jednej tablete. Jednotlivé aminokyseliny L‑leucín, L‑isoleucín, L‑valín sú v pomere 2:1:1, ktorý zodpovedá potrebám organizmu pri a po športovej záťaži.

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie produktu BCAA: 3 tablety 60 minút pred záťažou, 3 tablety ihneď po záťaži. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Podľa odporúčaného dávkovania sa prehltnú tablety a zapijú dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Tablety nehrýzť!

Upozornenie: Výživový doplnok pre športovcov.
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Skladovať v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chrániť pred mrazom. Po otvorení spotrebovať do 3 mesiacov.