Baula štartovacia sada kúpeľňa - fľaša a ekologický čistiaci prostriedok do kúpeľne v tabletách

1×1 tableta / 5 g, čistiaci prostriedok

Značka: BAULA

Baula Kúpeľňa je čistiaci prostriedok na efektívne čistenie všetkých povrchov v kúpeľni. Eliminuje a s ľahkosťou odstraňuje vápenaté usadeniny na kachličkách, sprchových kútoch a zástenách, na sanite a vodovodných batériách.

6,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Baula štartovacia sada kúpeľňa - fľaša a ekologický čistiaci prostriedok do kúpeľne v tabletách 1×1 tableta / 5 g, čistiaci prostriedok

X52476

Hlavný popis produktu

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Kúpeľňa je čistiaci prostriedok na efektívne čistenie všetkých povrchov v kúpeľni. Eliminuje a s ľahkosťou odstraňuje vápenaté usadeniny na kachličkách, sprchových kútoch a zástenách, na sanite a vodovodných batériách. Čistí, odvápňuje, ošetruje a dezinfikuje. Na rozdiel od bežných čistiacich prostriedkov do kúpeľne nevytvára žiadne škodlivé výpary. Štartovacia sada obsahuje recyklovateľnú plastovú fľašu vyrobenú z recyklovaných plastov, ktorá je určená na opakované použitie a 1 Baula tabletu Kúpeľňa. 100% prírodné zloženie, biologicky odbúrateľný, vegan, Ecocert certifikát.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.