Barny's Sioux MSM Super Forte + Darček

1x1 set, ULTRA-C IMUNO COMPLEX cps 30 ks + Sioux prášok 600 g

Značka: BARNYS

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

26,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
26 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X70139 ADC

Darčekové balenie výživových doplnkov - 2 produkty:

Barny´s Sioux MSM Super Forte výživový doplnok v prášku obsahuje MSM, dva typy kolagénov a vitamín C.
Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Barny´s ULTRA-C IMUNO COMPLEX je kombinovaný vitamínový a minerálny výživový doplnok. Obsahuje vitamín C, organickú formu zinku, organicky viazaný selén a mikroenkapsulovaný vitamín D3.
Vitamín C, D3, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Spôsob použitia

Dávkovanie ULTRA-C IMUNO COMPLEX:
Dospelí a deti od 15 rokov užívajú 1 kapsulu 1x za deň najlepšie ráno. Zapije sa dostatočným množstvom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Upozornenie: Výživový doplnok sa neodporúča používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti do 15 rokov! O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte, pokiaľ je obal porušený. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15 - 25°C. Po otvorení uchovávajte podľa skladovacích podmienok mimo dosahu tepelného a priameho slnečného žiarenia. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedenom na obale.

Dávkovanie Sioux MSM Super Forte:
Dospelí užívajú 1/4 odmerky denne rozmiešanú v 250 ml vody, najlepšie počas raňajok alebo po raňajkách. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Odmerka vo vnútri.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Preparát neužívajte súčasne s antikoagulanciami (liekmi na riedenie krvi). Nevhodné pre osoby s alergiou na rybie produkty. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25°C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Nepoužívajte pokiaľ je obal porušený. Pred použitím dobre pretrepať. Po otvorení uchovávajte dobre uzatvorené.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.