Desiata (72)

Zoradiť podľa
1×70 g
Mrazom sušené ovocie.
1×250 g
Zamilovali sme sa do kombinácie jogurtovej čokolády s prachom z mrazom sušených jahôd. Zamilovali sme sa aj do pekne vypečených praclíkov. A vy sa teraz zamilujete do spojenia oboch dobrôt!
1×14 ks, pomarančová príchuť
5.0
(4)
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou pomarančov.
1×14 ks, citrónová príchuť
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou citrónov.
1×14 ks, jahodová príchuť
5.0
(4)
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou jahôd.
1×14 ks, jablková príchuť
5.0
(1)
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou jabĺk.
1×330 g, arašidové maslo
Čisté, arašidové maslo Descanti z kvalitných pražených arašidov. Toto maslo je vyrábané bez pridaného cukru, soli a obsah tuku pochádza výlučne z arašidov.
1×30 g, ovocná desiata
Vychutnajte si viac ako 50% šťavnatého ovocia v krehkej tyčinke obalené v oblátkovom papieri. Žiadny glutén a konzervačné látky - len lahodná chuť jabĺčka, sladkého banánu, voňavých malín alebo brusníc. Aj maškrtiť môžete zdravo. JUST FRUIT - s vlákninou, bez gluténu a konzervačných látok!
1×330 g, kešu maslo
100% prírodné kešu maslo. Je skvelým zdrojom bielkovín a neobsahuje pridaný cukor ani palmový olej - je tak prírodný pochúťkou, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek.
1×1 ks, zdravá sladkosť
1×120 g, príkrm od ukonč. 4. mesiaca
Detská výživa od ukončeného 4. mesiaca. Ovocný príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Pasterizované. Tepelne upravené.
1×70 g, príkrm od ukonč. 6. mesiaca
Detská výživa od ukončeného 6. mesiaca. Ovocný bezlepkový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Pasterizované. Tepelne upravené.
1×90 g, príkrm od ukonč. 6. mesiaca
Detská výživa od ukončeného 6. mesiaca. Ovocný príkrm s mandľovým nápojom pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Pasterizované. Tepelne upravené.
1×60 g, tyčinka
Tyčinka DELUXE je doslova majstrovským kúskom na trhu. Dlhé mesiace intenzívneho vývoja, tie najkvalitnejšie suroviny, špičkové technológie a jedinečná chuť - to z tyčinky DELUXE robí právom vlajkovú loď medzi proteínovými tyčinkami.
1×30 g, ovocná desiata
Vychutnajte si viac ako 50% šťavnatého ovocia v krehkej tyčinke obalené v oblátkovom papieri. Žiadny glutén a konzervačné látky - len lahodná chuť jabĺčka, sladkého banánu, voňavých malín alebo brusníc. Aj maškrtiť môžete zdravo. JUST FRUIT - s vlákninou, bez gluténu a konzervačných látok!
1×0,75 l
100% ovocná šťava, bez konzervantov, bez pridaného cukru a vody. Pasterizovaná.
1×200 ml
100% zmes štiav z jahôd a jabĺk. Bez prídavku cukru a vody. Obsahuje prírodné cukry. Pasterizovaná.
1×200 ml
100% ovocná šťava, bez konzervantov, bez pridaného cukru a vody. Obsahuje prírodné cukry. Pasterizovaná.
1×150 g, sladkosť
Zdravá maškrta bez cukru.
1×1 ks, sladkosť
1×1 ks, zdravá sladkosť
Sladkosť bez cukru.
900 g jemný
Arašidové maslo 100% je lahodné prírodné maslo zložené len z pražených arašidov. Vyniká svojou skvelou chuťou a krémovou konzistenciou, vďaka ktorej si ho môžete natrieť na pečivo, pridať do kaše alebo ujedať samostatne. Je výborným zdrojom nielen zdravých tukov, ale aj bielkovín. Neobsahuje umelé látky ani pridaný cukor, a tak si na ňom môžete s mierou pochutnať aj pri chudnutí.
340 g kokos
Arašidové maslo s kokosom je lahodné prírodné maslo zložené iba z pražených arašidov, strúhaného kokosu a z medu. Vyniká svojou skvelou chuťou a jemnou konzistenciou, vďaka ktorej si ho môžete natrieť na pečivo, pridať do kaše alebo ujedať samostatne. Je výborným zdrojom ako zdravých tukov, tak bielkovín a vlákniny.
340 g
Arašidové maslo s karamelovou bielou čokoládou je lahôdka, ktorá osloví malých i veľkých maškrtníkov. Kombinuje pražené arašidy, ktoré sa snúbia s bielou karamelovou čokoládou. Je zdrojom bielkovín a zdravých tukov. Môžete si ho natrieť na toasty, ale hodí sa aj na palacinky či rôzne ďalšie fitness recepty.
Desiata

Desiata