BABYBJÖRN Lehátko Balance Soft, Beige/Grey Jersey

1×1 ks

Značka: BABYBJÖRN
Varianty podľa farby

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

208,59
Doprava zadarmo

O produkte: BABYBJÖRN Lehátko Balance Soft, Beige/Grey Jersey 1×1 ks

X008129

Hlavný popis produktu

Lehátko je jedným z najmilovanejších produktov BabyBjörn. Vďaka použitiu mäkkých a hebkých materiálov, oblých tvarov a ergonomického dizajnu bolo docielené toho, že sa dieťatko cíti v lehátku ako v náručí mamičky alebo otecka. Pohodlný pocit hneď od prvého dňa.

- Mäkké textílie, pohodlný dizajn
- Hojdanie rozvíjajúce rovnováhu a motorické schopnosti
- Ergonomicky navrhnuté v spolupráci s pediatrami
- Ideálny na odpočinok aj hranie
- Lehátko & sedátko v jednom
- Testované a bezpečné

Tento produkt odporúča tiež mamička Andrea Růžičková:Mäkučký dizajn pre extra pohodlie:

Poskytuje tú správnu oporu a veľmi pohodlný pocit bábätku. Bezpečnostný popruh je mäkko vypolstrovaný a bábätka sa ho radi držia.

Hojdanie, ktoré rozvíja motorické schopnosti a rovnováhu:

Bábätká milujú hojdanie! Dieťatko sa veľmi rýchlo naučí, ako sa vďaka svojim vlastným pohybom môže v lehátku hojdať a rozvíja tak rovnováhu a motorické schopnosti tou najprirodzenejšou cestou. Lehátka BabyBjörn nefungujú na baterky, ale na hravosť.

Ergonomický dizajn pre správnu podporu hlavy a chrbta:

Vaše bábätko dostane správnu oporu pre hlavičku a chrbát. Lehátko má presne strihané látkové sedadlo, ktoré prilieha k telu dieťaťa a rozkladá rovnomerne váhu bábätka. Tým poskytuje dieťaťu potrebnú oporu, a je to obzvlášť dôležité pre najmladších dojčatá, ktorých svaly ešte nie sú plne vyvinuté.

Vhodné na oddych i hranie:

Lehátko má rôzne pozície a môžete ľahko a ticho upraviť lehátko z najvyššej pozície pre hranie do najnižšej pozície pre spánok. Stredná pozícia je vhodná pre odpočinok. Lehátko môžete tiež zložiť úplne naplocho, čo je ideálne pre uskladnenie alebo prevoz.

Lehátko a sedátko v jednom:

Môžete používať ako lehátko alebo ako pohodlné sedadlo. Od narodenia (asi 3,5 kg) do doby, než vie dieťa sedieť samo ho môžete používať ako lehátko.
Keď sa vaše dieťa naučí chodiť a samostatne sedieť, môžete oddeľte látku s bezpečnostným popruhom a vytvoriť tak pohodlné sedadlo, ktoré môže dieťa používať zhruba do 2 rokov (13 kg).


Rozmer balenia a špecifikácie:


Vek:

- Od narodenia do 2 rokov (3,5 - 13 kg).

Materiál:

100% Polyester - priedušný a dobre odvádza teplo a po vypraní veľmi rýchlo uschne

Látky, s ktorými prichádza dieťa do styku sú testované a schválené podľa Oeko-Tex Standard 100, trieda 1 pre detské produkty. Sú zaručene neškodné pre citlivú detskú pokožku a nevyvolávajú alergie.

Hmotnosť a rozmery:

- Hmotnosť: 2,1 kg
- Výška / dĺžka / šírka v najvyššej pozícii: 58 x 89 x 39 cm
- Výška dĺžka / šírka v pozícii pre transport: 11 x 89 x 39 cm

Starostlivosť:

Odnímanie látky je naozaj jednoduché. Jednoducho uvoľnite dve elastické pútka na spodnej strane lehátka a stiahnite látku z rámu. Perte na 40°C. Použite jemný, ekologicky nezávadný prací prostriedok bez bieliacich prostriedkov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.