BABY EINSTEIN Hračka senozorická hrkálka a hryzačka Opus's Shape Pops™ 3m+

1×1 ks, hračka pre deti hrkálka / hryzačka

Hračka Opus Shape Pops™ 3 v 1 je hryzačka, hrkálka a senzorická hračka, ktorá určite zaujme a udrží pozornosť vášho dieťatka. Jej farebné a mäkké bublinky sú pre dieťa tak zábavné, že ich neprestane šúchať a stláčať, pretože ho odmeňujú jemným zvukom praskania.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABY EINSTEIN Hračka senozorická hrkálka a hryzačka Opus's Shape Pops™ 3m+ 1×1 ks, hračka pre deti hrkálka / hryzačka

X99198

Hlavný popis produktu

Chobotnička Opus je jednou z obľúbených postavičiek z kníh a videí Baby Einstein™ na YouTube. Vďaka viacerým aktivitám na jednom mieste, hračka nabáda ku kreatívnej hre a tiež časti na hryzenie upokoja boľavé ďasná pri prerezávaní prvých zúbkov.

Táto hračka je plná vizuálnych stimulácií, podporuje jemnú motoriku, kreativitu a objavovanie príčin a následkov, kde zároveň predstavuje aj jednotlivé farby a tvary. Vďaka bezpečnému zrkadielku tiež dieťatko objavuje samé seba. Roztomilé držadlo s hrubými čiernymi a bielymi pruhmi je pre bábätká a batoľatá ľahko uchopiteľné. Hračka je vyrobená z materiálu, ktorý neobsahuje BPA a ľahko sa udržuje v čistote – stačí utrieť vlhkou handričkou. Táto úžasná hračka je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 mesiacov.

Vlastnosti:

  • Dizajn 3 v 1 – hryzačka, hrkálka a senzorická hračka s farebnými bublinkami a bezpečným zrkadielkom, ktoré bude dieťa milovať!
  • Obsahuje chobotničku Opus z kníh Baby Einstein™ a náučného seriálu, ktorý je k dispozícii na YouTube.
  • Rozvíja jemnú motoriku, kreativitu a objavovanie príčin a následkov počas hry na podlahe alebo na cestách; zoznamuje s farbami a tvarmi.
  • Hryzačka pomáha pri upokojení ďasien pri prerezávaní zúbkov.
  • Ľahko uchopiteľný dizajn.
  • Vysoký kontrast a jasné farby podporujú vizuálnu stimuláciu.
  • Vyrobená z materiálov bez obsahu BPA.
  • Vhodné pre deti od 3 mesiacov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.