Redakcia BeautyClub Dr.Max

Redakcia BeautyClub Dr.Max

273 článkov
 • Vytvorte si kráľovské domáce spa

  Z času na čas si pokožka zaslúži oddych. Žiadna námaha, len regenerácia a blahodarné hýčkanie. Dopriať si luxusnú komplexnú luxusnú komplexnú starostlivosť...

  Vytvorte si kráľovské domáce spa
 • Viete, kto sa vyzná v kozmetike? Váš lekárnik

  Každá z nás to pozná. Postavíme sa pred regál s kozmetikou a vyberáme. Otázka je, či si vyberieme vhodnú kozmetiku pre našu pleť. A tak skúšame. Niekedy sa trafíme...

  Viete, kto sa vyzná v kozmetike? Váš lekárnik
 • Ako si poradiť so zimnou depresiou

  Život v zimnom ročnom období sa prirodzene spomaľuje, dni sú kratšie a denné svetlo je vzácnejšie. Vplyv denného svetla na zmeny ľudskej psychiky je známy už po dlhú dobu. 

  Ako si poradiť so zimnou depresiou
 • Zbavte sa vyrážok – už navždy!

  Problémy s pokožkou nás dokážu zaskočiť aj v období, kedy sme od puberty na míle vzdialené. Na bolestivé a zapálené vyrážky v oblasti líc, sánky alebo čela zrazu nezaberá nič, čo sme doteraz bežne používali. Znie vám to povedome?

  Zbavte sa vyrážok – už navždy!
 • Urobte si smoothie správne!

  Poznáte niekoho, kto ešte neochutnal smoothie? Tento módny hit si nás dokonale podmanil. Ak ho chcete zaradiť do svojho jedálnička pravidelne, prečítajte si, ako má správne smoothie vlastne vyzerať!

  Urobte si smoothie správne!
 • Tieto zlozvyky ničia našu pleť!

  Poznáte to. V kúpeľni trávite celé hodiny, no napriek tomu stále bojujete s vyrážkami, kruhmi pod očami či viditeľne unavenou pokožkou. No zamysleli ste sa už nad tým, čo ste mali na večeru? Koľko pohárov vody ste dnes vypili? A kedy ste si naposledy vyčistili svoj mobil...?

  Tieto zlozvyky ničia našu pleť!
 • Mýty a fakty o micelárnych vodách

  Dnes pravdepodobne neexistuje žena, ktorá by nevyskúšala „micelárku“. Jej príchod na kozmetický trh vyvolal doslova prevrat v starostlivosti o pleť. Viete si však vybrať, ktorá micelárna voda je pre vás tá pravá..?

  Mýty a fakty o micelárnych vodách
 • Praktický manuál na prežitie (letnej svadby)

  Dokonalé letné počasie je splneným snom väčšiny svadobčanov. Zároveň však so sebou prináša riziko, že vám dehydratácia či úpal z celodenného státia na slnku nečakane naruší príjemné chvíle.

   

  Praktický manuál na prežitie (letnej svadby)