ATTITUDE Prírodný ukľudňujúci šampón pre domácich miláčikov

1×240 ml, prírodný šampón

Značka: ATTITUDE
Je vyrobený z bezstarostných prísad, ako napríklad ovsené vločky, ktoré sa odporúčajú na upokojenie a zvlhčenie suchej podráždenej pokožky bez vystavenia vášho psa škodlivým chemikáliám.
7,95
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
7 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X46713

Attitude Prírodný upokojujúci šampón s ovsom pre domácich miláčikov 240ml

Kým chemikálie spôsobujúce rakovinu, mutagény a endokrinné disruptory sú stále legálne tolerovanými kontaminantmi vo výrobkoch pre starostlivosť o domáce zvieratá, v našom šampóne ich nenájdete.

Tento produkt bol vyvinutý s ohľadom na nekompromisnú bezpečnosť a je vyrobený z bezstarostných prísad.

Zaujímalo vás niekedy, či máva váš pes alergie? Áno, máva. Mnoho psov má podráždenú pokožku príliš parfumovanými šampónmi. Preto je upokojujúci ovsený šampón od spoločnosti ATTITUDE hypoalergénny a bez vôní.

Je vyrobený z bezstarostných prísad, ako napríklad ovsené vločky, ktoré sa odporúčajú na upokojenie a zvlhčenie suchej podráždenej pokožky bez vystavenia vášho psa škodlivým chemikáliám.

Výhody šampónu s ovsom

  • jemne čistí srsť a pokožku a dodáva srsti nádherný lesk

  • účinný pri odstraňovaní nečistôt a zápachu

  • pH vyvážené pre zdravú pokožku a lesklú srsť

  • hypoalergénny a vhodný pre všetky plemená mačiek, psov a iných malých chlpatých zvierat

  • naše povrchovo aktívne látky sú vyrobené z obnoviteľných surovín (rastlinná glukóza a mastné alkoholy)

  • neobsahuje lauretát sodný, povrchovo aktívnu látku kontaminovanú chemikáliami spôsobujúcimi rakovinu (1,4-dioxán a etylénoxid)

  • neobsahuje potenciálne škodlivé konzervačné látky, ako je fenoxyetanol, parabény, formaldehyd alebo uvoľňovače formaldehydu, benzylalkohol a MIT

Zloženie: Aqua / voda / voda, kokosíran sodný, kokosový glukozid, glycerín, chlorid sodný, decylglukozid, kyselina citrónová, avena sativa (ovsený) extrakt z jadra, glyceryl oleát, dikaprylyléter, benzoát sodný, kokosový glutamát sodný, hydrolyzovaný pšeničný proteín , sorbát draselný, citrát sodný.
EN: Aqua / water / eau, sodium coco-sulfate, coco-glucoside, glycerin, sodium chloride, decyl glucoside, citric acid, avena sativa (oat) kernel extract, glyceryl oleate, dicaprylyl ether, sodium benzoate, sodium cocoyl glutamate, hydrolyzed wheat protein, potassium sorbate, sodium citrate