ATTITUDE Prírodný šampón na upokojenie svrbenia pre domácich miláčikov

1×473 ml, šampón

Značka: ATTITUDE
Prírodný šampón ideálny na umývanie vášho psíka, mačičky alebo akéhokoľvek iného chlpatého kamoša - tento vegánsky šampón upokojí suchú a svrbivú pokožku každého zvieratka.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,59
Doprava zadarmo

O produkte

X53805

Prírodný šampón na upokojenie svrbenia je vyrobený z prírodných zložiek, ako je zvlhčujúci glycerín a upokojujúci harmanček, vďaka čomu bude srsť vášho domáceho maznáčika hebká a zdravá bez toho, aby dráždila jeho jemnú pokožku.

Kým chemikálie spôsobujúce rakovinu, mutagény a endokrinné disruptory sú stále legálne tolerovanými kontaminantmi vo výrobkoch pre starostlivosť o domáce zvieratá, v šampóne ich nenájdete.

Tento produkt bol vyvinutý s ohľadom na nekompromisnú bezpečnosť a je vyrobený z bezstarostných prísad.

Postarajte sa o srsť svojho domáceho maznáčika so šampónom ATTITUDE Furry Friends™ pre domáce zvieratká. Jeho zloženie vyrobené z prírodných zložiek, ako je zvlhčujúci glycerín a upokojujúci harmanček, premení srsť vášho domáceho maznáčika na hebkú a zdravú bez podráždenia jeho jemnej pokožky.

Ideálny na umývanie vášho psíka, mačičky alebo akéhokoľvek iného chlpatého kamoša - tento vegánsky šampón upokojí suchú a svrbivú pokožku každého zvieratka! Vďaka jemnej levanduľovej vôni bude kúpanie psíka zenovým momentom.

Tak čo, ste pripravení na domácu starostlivosť o svoje zvieratko?

Výhody šampónu:

  • jemne čistí srsť a pokožku a dodáva srsti nádherný lesk
  • účinný pri odstraňovaní nečistôt a zápachu
  • pH vyvážené pre zdravú pokožku a lesklú srsť
  • jemná vôňa levadule nedráždi citlivý čuch domácich zvierat
  • hypoalergénny a vhodný pre všetky plemená mačiek, psov a iných malých chlpatých zvierat
  • naše povrchovo aktívne látky sú vyrobené z obnoviteľných surovín (rastlinná glukóza a mastné alkoholy)
  • neobsahuje lauretát sodný, povrchovo aktívnu látku kontaminovanú chemikáliami spôsobujúcimi rakovinu (1,4-dioxán a etylénoxid)
  • neobsahuje potenciálne škodlivé konzervačné látky, ako je fenoxyetanol, parabény, formaldehyd alebo uvoľňovače formaldehydu, benzylalkohol a MIT

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.