Ariel Gel 1.7l / 34PD Revita Black

1×1,7 l gél

Značka: ARIEL

Arielov tekutý prací prostriedok ponúka hĺbkové čistenie a obnovuje žiarivosť tmavých farieb, bojuje proti zápachom a neobsahuje čierne farbivá. Odporúčaný výrobcom značiek Whirlpool, Beko, Electrolux a Candy.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
15,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ariel Gel 1.7l / 34PD Revita Black 1×1,7 l gél

X001724

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Beko, Electrolux a Candy, predstavuje tekutý prací prostriedok v kapsulách Ariel +Revitablack. Účinkuje proti zápachom a obnovuje žiarivosť čiernej a tmavých farieb. Špeciálne navrhnutý na všetky tmavé farby, obsahuje 0 % čiernych farbív a technológiu obnovy vlákien. Tekutý prací prostriedok Ariel +Revitablack tiež ponúka dokonalé výsledky, dokonca aj pri nižších teplotách. Jeho zloženie bolo špeciálne navrhnuté na nízke teploty s jedinečnou technológiou COLD BOOST. Perte pri nižších teplotách s tekutým pracím prostriedkom Ariel: Šetrite energiu pri každom praní a znížte emisie CO₂ z prania bielizne. Okrem toho tekutý prací prostriedok Ariel obsahuje 80 % organických zložiek, ktoré sú biologicky rozložiteľné, a dodáva sa v 100 % recyklovateľnom balení. Na škvrny môžete najprv použiť zelený uzáver tekutého pracieho prostriedku Ariel +Revitablack a až potom vložiť oblečenie do práčky. Na dosiahnutie najlepších výsledkov vložte odmerku naplnenú pracím prostriedkom do bubna svojej práčky. Z ekologických dôvodov nie sú odmerky súčasťou každého balenia, môžete si ich však zadarmo objednať na webovej stránke: ariel.info

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.