Ariel All in 1 Gelové tablety Mountain Spring 52ks

1×52 cps, gélové kapsuly

Značka: ARIEL
Kapsuly na pranie univerzálne, na farebnú bielizeň, na bielu bielizeň a na čiernu bielizeň, odstránenie škvŕn pri praní, ochrana pred stratou tvaru, zachovanie intenzity farby a na bežné pranie, 52ks v balení.
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
20,89
Doprava zadarmo nad 29,90 €
20 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45997

Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule.

Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Mountain Spring majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu. Inovatívny obal tabliet na pranie Ariel sa pri kontakte s vodou úplne rozpustí a uvoľní účinné zložky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn. Je to najlepší tekutý prací prostriedok od Arielu s presným dávkovaním. Na získanie mimoriadnej hebkosti a sviežosti používajte spolu s avivážami Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Mountain Spring je dostupný aj ako prací prášok a gel na pranie.

Gélové kapsuly Ariel uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.keepcapsfromkids.eu.

Vlastnosti produktu: 1. Výnimočná vôňa a čistota v jednej gélovej kapsuly na pranie 2. Dokonalé odstránenie škvŕn 3. Chráni a osviežuje látku 4. Vynikajúce výsledky prania aj pri teplote vody 20 °C 5. Jednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievať