Ariel All in 1 Gelové tablety Color 52ks

1×52 cps, gélové kapsuly

Značka: ARIEL
Spôsobuje vážne poškodenie ocí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými úcinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,67 ušetríte 3,92 €

Pôvodná cena 19,59 €, zľava 20%

Doprava zadarmo nad 29,90 €
15 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45996

Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule.

Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Color majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu. Inovatívny obal tabliet na pranie Ariel sa pri kontakte s vodou úplne rozpustí a uvoľní účinné zložky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn. Je to najlepší tekutý prací prostriedok od Arielu so správnym dávkovaním. Na získanie mimoriadnej hebkosti a sviežosti používajte spolu s avivážami Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Color je dostupný aj ako prací prášok a gel na pranie.

Gélové kapsuly Ariel uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.keepcapsfromkids.eu.

Vlastnosti produktu: 1. Výnimočná čistota v jednej gélovej kapsuly na pranie 2. Dokonalé odstránenie škvŕn 3. Na vašom oblečení zachováva sýte farby 4. Chráni a osviežuje látku 5. Vynikajúce výsledky prania aj pri teplote vody 20 °C 6. Jednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievať