Ariel All in 1 Gelové tablety Color 46ks

1×46 tbl, gélové tablety

Značka: ARIEL
Výnimočné čistiace účinky v jednej malej kapsule. Kapsule na pranie bielizne Ariel Allin1 Pods Color majú unikátny viackomorový dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, než sa namočí, čo zaručuje super koncentrovanej čistiace účinky.
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
19,29
Doprava zadarmo nad 29,90 €
19 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45995

Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule.

Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Color majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu. Inovatívny obal tabliet na pranie Ariel sa pri kontakte s vodou úplne rozpustí a uvoľní účinné zložky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn. Je to najlepší tekutý prací prostriedok od Arielu so správnym dávkovaním. Na získanie mimoriadnej hebkosti a sviežosti používajte spolu s avivážami Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Color je dostupný aj ako prací prášok a gel na pranie.

Gélové kapsuly Ariel uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.keepcapsfromkids.eu.

Vlastnosti produktu: 1. Výnimočná čistota v jednej gélovej kapsuly na pranie 2. Dokonalé odstránenie škvŕn 3. Na vašom oblečení zachováva sýte farby 4. Chráni a osviežuje látku 5. Vynikajúce výsledky prania aj pri teplote vody 20 °C 6. Jednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievať