Aphrodisia V Rabbit - vibračný krúžok

1 kus

Značka: APHRODISIA
Erekčný krúžok s vibračným vajíčkom

Produkt nie je možné samostatne objednať!

O produkte

X45739

Aj Vás už veľakrát napadlo, že erekčný krúžok by bol príjemným oživením vášho sexuálneho života, no nikdy ste nenazbierali dosť odvahy na to, aby ste si jeden zaobstarali? Tak potom ste prišli o veľa. Erekčný krúžok prináša nielen oživenie, ale aj skvalitnenie sexuálneho aktu pre vás, ale aj vašu partnerku. Erekčný krúžok Aphrodisia „V“ Rabbit je správnou voľbou, aby ste vy aj vaša partnerka spoznali doposiaľ neobjavené dimenzie vašich intímnych chvíľ. S erekčným krúžkom Aphrodisia „V“ Rabbit bude vaša erekcia pevnejšia, váš penis bude väčší a viac prekrvený, keď zároveň pomáha oddialiť vyvrcholenie. Vaša partnerka zároveň ocení vibračné vajíčko a jemné výstupky, ktoré pomáhajú pri stimulácii klitorisu. Erekčný krúžok Aphrodisia „V“ Rabbit je vyrobený z čistého silikónu, ktorý je mimoriadne elastický, je hygienický a nemusíte sa báť žiadnych alergických reakcií. Neobsahuje ftaláty.

Použitie

Ako erekčný krúžok Aphrodisia „V“ Rabbit funguje?: • po nasadení erekčného krúžku na penis dochádza ku obmedzeniu prietoku krvi v penise • krv sa tým pádom sústreďuje v erektilnom tkanive, čo spôsobuje zväčšenie a spevnenie penisu • vibračné vajíčko a jemné výstupky zároveň stimulujú partnerkine intímne časti.

Upozornenie

Po použití odnímte z erekčného krúžku Aphrodisia „V“ Rabbit vibračné vajíčko. Silikónovú časť umyte v teplej, tečúcej vode. Pri čistení silikónovej časti je vhodné použiť antibakteriálne mydlo, alebo čistič na erotické pomôcky. Vibračné vajíčko sa neodporúča čistiť pod tečúcou vodou. Odporúčame ho vyčistiť antibakteriálnou servítkou, alebo čističom na erotické pomôcky, ktorý nanesieme na čistú servítku. Pri opakovanom použití erekčného krúžku Aphrodisia „V“ Rabbit odporúčame medzi jednotlivými použitiami počkať aspoň 1 hodinu. Tiež odporúčame erekčný krúžok Aphrodisia „V“ Rabbit nenechávať na penise dlhšie ako 30 minút. Pri použití lubrikantu, nepoužívajte silikónový lubrikant, ale lubrikant na báze vody, pretože by mohlo dôjsť ku poškodeniu erekčného krúžku.