AP Aroma difuzér Elegant - Zelený bambus

1×100 ml, aroma difuzér

Značka: EMI

Aromadifuzér je praktickým spoločníkom v domácnosti a zároveň elegantnou dekoráciou. Vôňa éterických olejov sa z aromadifuzéra uvoľňuje postupne, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude svieža a voňavá počas celého dňa.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
12,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: AP Aroma difuzér Elegant - Zelený bambus 1×100 ml, aroma difuzér

X015266

Hlavný popis produktu

Aromadifuzér vnáša do každej miestnosti nezabudnuteľnú vôňu, ktorá zaujme každého.
Aromadifuzér s využitím tyčiniek z ratanu postupne uvoľňuje zmes vody a éterických olejov do vzduchu. Týmto spôsobom efektívne eliminuje nežiaduce zápachy v miestnosti. Vôňa olejov zostáva vo vzduchu počas niekoľkých hodín, čím zlepšuje kvalitu vzduchu a nádherne prevoňáva miestnosť. Navyše, protivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti éterických olejov sa efektívne postarajú o boj proti baktériám, hubám a plesniam. Dokonca bolo preukázané, že rozptýlené éterické oleje redukujú množstvo chemikálií a kovov vo vzduchu.
Aromaterapia, čistý vzduch a osviežujúci efekt éterických olejov sa v aromadifuzéri spoja dohromady. Aromaterapia sa odporúča pri rôznych druhoch ochorení. Pomáha vytvárať upokojujúci pocit a uvoľnenie mysle, čo prispieva k zlepšeniu psychického, fyzického a emocionálneho stavu. Uvoľnime sa, naplnme náš domov obľúbenou vôňou a zabezpečme si kvalitnejší vzduch nielen doma, ale aj v práci, na chalupe a kdekoľvek inde, kde môže byť difuzér využitý. Zazimejme príjemné spojenie farby, vône a liečebných účinkov.
Taktiež je potrebné zdôrazniť, že vôňa éterických olejov zaujme každého, a môžete byť istí, že vaši priatelia si zapamätajú príjemnú vôňu vášho domova a radi sa k vám budú vraciať. Je dokázané, že príjemná vôňa pozitívne ovplyvňuje náladu človeka. Je predsa žiaduce, aby váš domov bol miestom, kde sa ľudia cítia dobre. Okrem toho, elegantný a diskrétny flakón predstavuje aj príjemnú dekoráciu pre každú miestnosť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.