Ambi Pur Spray Oriental Escape

1×300 ml

Značka: AMBI PUR

Uvoľnite svoje zmysly vďaka dvojnásobne dlhšie pretrvávajúcej vôni v porovnaní s bežnými osviežovačmi vzduchu Ambi Pur Vôňa Oriental Escape je inšpirovaná zmesou orientálnych drevín. Jedinečná technológia Odourclear zápachy nemaskuje, ale skutočne odstraňuje a zanecháva ľahkú sviežu vôňu Zanecháva vo Vašej domácnosti jemnú sviežu vôňu Nehorľavé s prírodnou hnacou látkou a dokonalé pre všetky miestnosti v domácnosti Široký rad vysokokvalitných vôní

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
3,69 ušetríte 0,50 €

Pôvodná cena 4,19 €, zľava 12%

Najnižšia cena pred zľavou: 3.69 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Spray Oriental Escape 1×300 ml

X55624

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje zápachy a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu. Vôňa Oriental Escape je inšpirovaná zmesou orientálnych drevín. Nasledujte svoje zmysly a vydajte sa do exotických destinácií.

Dvojnásobne dlhšie pretrvávajúca vôňa v porovnaní s našimi základnými osviežovačmi vzduchu Ambi Pur a vďaka technológii OdourClear zápachy vo Vašej domácnosti nemaskuje, ale skutočne ich odstraňuje a zanecháva krásnu, dlhšie trvajúcu sviežu vôňu. Uvoľnite sa a nechajte svoje zmysly, aby sa vydali na krásnu cestu. Rozprašovače Ambi Pur sú nehorľavé a obsahujú 100 % prírodný hnací plyn.

Vďaka tomu sú ideálne do ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Vyskúšajte celý rad výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, akými sú osviežovač tkanín alebo osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car. Ak túžite po nepretržitom odstraňovaní zápachu až na 90 dní, vyskúšajte elektrické osviežovače vzduchu Ambi Pur 3Volution.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.