Ambi Pur Spray Lenor Spring awakening

1×300 ml

Značka: AMBI PUR
  • Budete sa cítiť, ako keby vaše okná boli po celý čas otvorené a do vašej domácnosti vpúšťali jemný, prírodný vánok; Vo vašej domácnosti zanechá nádhernú jemnú a sviežu vôňu; S prírodnou hnacou látkou a dokonalý pre všetky miestnosti v domácnosti; Široký rad vysokokvalitných vôní
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
Darček k nákupu Pri kúpe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate JAR power sprej 3V1,500ml, ako darček.
4,69
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Spray Lenor Spring awakening 1×300 ml

X46968

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje zápachy a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu. Vôňa Spring Awakening je ľahká zelená vôňa od Lenoru inšpirovaná prírodnou sviežosťou jari. Nasledujte svoje zmysly a vydajte sa do exotických destinácií. Uvoľnite sa a nechajte svoje zmysly, aby sa vydali na krásnu cestu.

Rozprašovače Ambi Pur sú nehorľavé a obsahujú 100 % prírodný hnací plyn. Vďaka tomu sú ideálne do ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Vyskúšajte celý rad výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, akými sú osviežovač tkanín alebo osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car. Ak túžite po nepretržitom odstraňovaní zápachu až na 90 dní, vyskúšajte elektrické osviežovače vzduchu Ambi Pur 3Volution. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.