Ambi Pur Fabric refresher Spring Awakening 500ml

1×500 ml

Značka: AMBI PUR
Výrobky Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňujú zápachy a zanechávajú jemnú sviežu vôňu; Vôňa Spring Awakening je ľahká zelená vôňa od Lenoru inšpirovaná prírodnou sviežosťou jari; Nechajte sa uniesť touto upokojujúcou a príjemnou vôňou; Nemaskuje, ale skutočne odstraňuje zápachy, a vracia sviežosť tkaninám, ktoré sa ťažko perú; Dermatologicky testované; Môže sa bezpečne používať v blízkosti psov a mačiek

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Fabric refresher Spring Awakening 500ml 1×500 ml

X46960

Osviežovač tkanín v spreji Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje odolné, pretrvávajúce zápachy z tkanín a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu. Vôňa Spring Awakening je ľahká zelená vôňa od Lenoru inšpirovaná prírodnou sviežosťou jari. Osviežovače tkanín Ambi Pure vdýchnu nový život tkaninám, ktoré sa ťažko perú, ako napríklad poťahom na pohovky, záclonám a kobercom.

Tkaniny vo Vašej domácnosti zachytávajú každodenné pretrvávajúce zápachy a postupom času ich uvoľňujú späť do ovzdušia. Výrobky Ambi Pur vďaka svojej jedinečnej a novej technológii na odstraňovanie zápachu Odourclear odstraňujú aj výrazné a pretrvávajúce zápachy z tkanín, aby ste Vy i Vaši hostia mohli voľne dýchať. Vyskúšajte celý sortiment výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, akými sú osviežovač vzduchu alebo osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur.

Ak túžite po nepretržitom odstraňovaní zápachu až na 90 dní, vyskúšajte elektrické osviežovače vzduchu Ambi Pur 3Volution.  


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.