Alpro Nápoj s Kešu Orechmi

1×1000 ml

Značka: ALPRO
Sú v rozprávkach kešu oriešky? Mali by byť! Koniec koncov, sú to práve oni, čo dodávajú rozprávkovú krémovosť tomuto nápoju. Zoznám sa s Alpro nápojom s kešu orieškami. Naviac s nízkym obsahom cukru a s prirodzene nízkym obsahom tukov. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
3,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Alpro Nápoj s Kešu Orechmi 1×1000 ml

X66942

Výhody Alpro nápoje s kešu orieškami:

• Prirodzene bez laktózy

• 100% rastlinný

• Vegetariánsky

• Prirodzene s nízkym obsahom tuku

• Zdroj vápnika.

Obsahuje vitamíny B2, B12, E a D. Hlavnou surovinou je kešu oriešok. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok. Poznáme budúcnosť a je rastlinná! Spoločnosť Danone je pôvodne španielskou spoločnosťou, ktorá začala vyrábať svoje prvé jogurty už v roku 1919.

V priebehu nasledujúcich rokov sa s podnikom Danone zlúčili aj ďalšie firmy, a preto je dnes spoločnosť považovaná za popredného výrobcu mliečnych a rastlinných výrobkov, sušienok, ale aj minerálnych vôd, detskej a špeciálnej výživy. Medzi značky mliečnych produktov sa zaraďuje Actimel. Activia, Fantasia a Kostíci, mimo toho vyrába aj rastlinné produkty značky Alpro a Provamel.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.