Alpro BIO Kokosový Nápoj

1×1000 ml, kokosový nápoj

Značka: ALPRO
Ideš do Alpro BIO kokosového nápoja? Práve robíš niečo dobré pre seba i pre planétu. No jasné, zvoliť rastlinnú alternatívu je dobré v mnohých ohľadoch. Odmeň sa chuťou tropického slnka, ktorú skrýva kokosový nápoj Alpro. Uži si plnú chuť prázdnin v Karibiku len s prirodzenou sladkosťou obsahujúcu v kokose. Tak chutná bezstarostnosť. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
3,79
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Alpro BIO Kokosový Nápoj 1×1000 ml, kokosový nápoj

X66947

Výhody Alpro BIO kokosového nápoja:

• V BIO kvalite

• Prirodzene bez laktózy

• 100% rastlinný

• Vegetariánsky

• Prirodzene s nízkym obsahom tuku

• Bez pridaného cukru alebo sladidiel Naše BIO kokosy pochádzajú z juhovýchodnej Ázie, kde sú kokosové palmy pôvodným stromom a prirodzenou súčasťou ekosystému. Takto sú spojené miestne vtáky i včely. Z

ároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

Poznáme budúcnosť a je rastlinná! Spoločnosť Danone je pôvodne španielskou spoločnosťou, ktorá začala vyrábať svoje prvé jogurty už v roku 1919. V priebehu nasledujúcich rokov sa s podnikom Danone zlúčili aj ďalšie firmy, a preto je dnes spoločnosť považovaná za popredného výrobcu mliečnych a rastlinných výrobkov, sušienok, ale aj minerálnych vôd, detskej a špeciálnej výživy. Medzi značky mliečnych produktov sa zaraďuje Actimel. Activia, Fantasia a Kostíci, mimo toho vyrába aj rastlinné produkty značky Alpro a Provamel.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.