Pharma Activ AloeVeraLife AKCIA

1×1 set, šťava z aloe 99,7% 2×1000 ml + Cranvita 500 ml

Na sklade u dodávateľa
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
17,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X70050 ADC

AloeVeraLife
Výživový doplnok  šťava z aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ako napr.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Zložky: Šťava z aloe (Aloe vera) – 99,7 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný.
Krajina pôvodu základnej zložky: Mexiko

 

Cranvita
Výživový doplnok, ktorý obsahuje šťavu z brusníc s pridaním výťažku z koreňa petržlenu. Šťava je získavaná z plodov brusnice (Vaccinium macrocarpon). Metódou pasterizácie je dosiahnuté zachovanie vlastností čerstvej šťavy z brusníc. Bez pridaného cukru a sladidiel. 

Zloženie v prepočte na dennú dávku 30 ml: Šťava z plodov brusnice (Vaccinium macrocarpon) 29,82ml, výťažok z koreňa petržlenu (Petroselinum sativum)*180 mg. Vyrobené zo zahustenej šťavy. Obsahuje prírodné cukry. 

Spôsob použitia

Dávkovanie (aloe vera): 50 ml (5 lyžíc) 1x denne, hodinu pred jedlom. Pred použitím sa odporúča rozriediť vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1:1. Šťavu je možno užívať aj neriedenú. Pred použitím pretrepať. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca!
Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje: 49,75 ml čistej šťavy z aloe (Aloe vera).

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dobre uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste.

 

Dávkovanie (Cranvita) 500ml:
Dospelí: 30 ml (2 lyžice) denne. Deti od 3 rokov: 15 ml (1 lyžica) denne. Pred použitím pretraste. Po otvorení udržujte fľaštičku riadne zatvorenú v chladničke max. 35 dni!
Odporúčaná denná dávka obsahuje:
Šťava z plodov brusnice - 30 ml (2 lyžice) = 29,82 ml, 15ml (1 lyžica) = 14,91 ml
Výťažok z koreňa petržlenu - 30 ml (2 lyžice) = 180 mg, 15 ml (1 lyžica) = 90 mg

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.