ALMAWIN Tuhé mydlo na škvrny 100 g

1×100 g

Značka: ALMAWIN

Overený, účinný a šetrný prípravok na odstraňovanie škvŕn. Odstraňuje škvrny po ovocí, krvi, mastnote, atramentu a pod. Na použitie na stálofarebné prádlo.

3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ALMAWIN Tuhé mydlo na škvrny 100 g 1×100 g

X58551

Hlavný popis produktu

Overený, účinný a šetrný prípravok na odstraňovanie škvŕn. Odstraňuje škvrny po ovocí, krvi, mastnote, atramentu a pod. Na použitie na stálofarebné prádlo. S prirodzenou silou žlče, jednoduché použitie, ideálny na cesty a na dovolenku, vhodné na biele i farebné prádlo. Jednou z aktívnych zložiek je mydlo získavané jednoducho z tuku a lúhu.

Surovinou je kokosový tuk, ktorý má výbornú čistiacu účinnosť a ďalšie rastlinné oleje s vysokou schopnosťou rozpúšťať tuky. Kombinácia rôzne účinných rastlinných olejov tvorí vhodný základ pre široké spektrum pôsobenia prírodné kravské žlče. Kravská žlč obsahuje lipázu a proteázu a tiež enzýmy rozpúšťajúce lipidy a proteíny, vďaka nim výborne rozpúšťa špinu. Ak potrebujeme odstrániť pár škvŕn na bielizni, stačí ich ošetriť Almawin tuhým mydlom na škvrny a nemusíme potom používať bieliace prísady do celého prania. Navlhčíme škvrnu a potrieme ju Almawin tuhým mydlom na škvrny.

Necháme niekoľko minút pôsobiť. Veľmi odolné škvrny môžeme vydrhnúť kefou či handričkou. Potom starostlivo opláchneme v čistej vode a perieme ako bežné bielizeň. Odporúčané použitie: Navlhčite škvrnu aj mydlo, dôkladne potrite škvrnu mydlom. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom dôkladne vypláchnite v čistej vode. Potom vyperte ako bežné bielizeň v práčke. Pred použitím na farebné prádlo je vhodné overiť farebnú stálosť.

Almawin tuhé mydlo na škvrny je vyrobené z rastlinného mydla a kravské žlče. Skladujte v suchu. Ukladajte mimo dosahu detí. Iba na vonkajšie použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.