allegra MELATONÍN 6 mg

pastilky s pomarančovou príchuťou 1x30 ks

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

5,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
5 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X70044 ADC

Výživový doplnok s obsahom neurohormónu melatonín, ktorý prispieva k skrá­teniu času potrebného na zaspanie.

Výživový doplnok MELATONIN allegra 6 mg je vo forme ľahko rozpustných pastiliek s pomarančovou príchuťou, pre jednoduché užívanie bez zapitia a rýchlejšiemu nástupu účinku.

Spôsob použitia

Užívajte jednu 1/4 pastilky denne. Pastilku užite 1,5 hodiny pred plánovaným zaspaním. Pastilku v ústach dobre rozhrýžte alebo pocumľajte. Pokiaľ Vám táto forma nevyhovuje, prehltnite pastilku vcelku a zapite dostatočným množstvom vody. V tomto prípade počítajte s možným neskorším nástupom účinku.
Po užití pastilky dodržujte už pokojový režim, nejedzte, nepite alkoholické nápoje, kávu a čaj, ideálne si ľahnite na lôžko s knihou. Pamätajte, že sledovanie LCD displejov (televízia, tablet, telefón) narušuje proces zaspávania, pretože vyžarujú modré svetlo, ktoré bráni prirodzenej produkcii melatonínu.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nekombinujte s hypnotikami, sedatívami a anxiolytikami (deriváty benzodiazepínu a propándiolu)!  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Chrániť pred svetlom a priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.