ALAVIS MAXIMA TimeLock

1×60 cps, doplnok výživy

Značka: ALAVIS
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
17,00 ušetríte 1,89 €

Pôvodná cena 18,89 € zľava 10%

Doprava zadarmo nad 29,90 €
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X70038 ADC

Výživový doplnok obsahuje zmes aminokyselín (L-citrulín, L-arginín), extrakty rastlín (extrakt z plodov citrónovníka pomarančového - Citrus sinensis L., bioflavonoidy štandardizované na min. 65 % hesperidínu a sušenú šťavu z plodov granátovníka púnskeho - Punica granatum L.), extrakt z plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris L., štandardizovaného na min. 50 % protodioscínu) a D-ribózu.

Spôsob použitia

Dospelí užívajú 1 kapsulu 2x za deň, najlepšie ráno a večer. Odporúča sa užívať spolu s jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti a dospievajúcich do 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nepoužívajte pokiaľ je obal porušený! Skladujte v suchu a tme pri teplote 15 - 25°C. Po otvorení uchovávajte dobre uzatvorené podľa skladovacích podmienok. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Pokiaľ sa v ten istý deň konzumovali výživové doplnky s obsahom D-ribózy, ďalšie potraviny obsahujúce D-ribózu by sa nemali používať.
Obsahuje kapsulu s absorbentom vlhkosti - NEKONZUMOVAŤ!

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.